|

Lech Poznań – Arka Gdynia: kibicujemy z klasą! [Konkurs]

W pierwszą niedzielę marca (03.03., 18:00) Lech Poznań podejmie przy Bułgarskiej Arkę Gdynia. W rundzie jesiennej Kolejorz przegrał na Pomorzu 0:1, teraz nadszedł czas na rewanż i zwycięstwo przed niebiesko-białymi kibicami! Z Twoim wsparciem będzie nam łatwiej o komplet punktów, ale pamiętaj, że podczas meczu przyjaźni zorganizowana zostanie akcja „Kibicuj z Klasą”. Miejsc na Stadionie Poznań będzie ubywać!

Trzynasta edycja „Kibicuj z Klasą”

Podczas meczu Kolejorza z Arką po raz trzynasty odbędzie się akcja „Kibicuj z Klasą”. Bezpłatny udział w niej mogą wziąć wszystkie grupy zorganizowane dzieci i młodzieży w wieku do 16. roku życia, nie tylko ze szkół i placówek wychowawczo-opiekuńczych, ale także z klubów sportowych, kółek zainteresowań czy po prostu grupy znajomych. Co ważne, każda grupa powinna składać się z minimum dziesięciu osób, na które przypada jeden opiekun.

Wygraj bilet na mecz z Arką

Nie masz jeszcze wejściówki na mecz z Arką Gdynia? Weź udział w konkursie i wygraj bilet na to spotkanie! Wystarczy podać sezon, w którym Arka po raz ostatni wygrała w Poznaniu.

Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzu pod tekstem. Zwycięzca otrzyma podwójną wejściówkę na mecz pomiędzy Lechem a Arką i obejrzy mecz z dowolnej trybuny poznańskiego stadionu.

Uwaga!

(Wygrane vouchery będą działać tylko, gdy kibic będzie zarejestrowany w programie LECHICI (https://www.lechpoznan.pl/o-programie,80.html) i będzie miał to konto powiązane z systemem biletowym (https://bilety.lechpoznan.pl/).

Lechici mogą obniżyć cenę biletu!

Jesteś Lechitą? Pamiętaj, że każdy uczestnik programu LECHICI wykorzystując zgromadzone za zakupy punkty, może obniżyć cenę biletu i jeszcze w korzystniejszej cenie dopingować Kolejorza z trybun stadionu. Jedynym wymogiem skorzystania ze zniżki jest powiązane konta Lechici z kontem w systemie biletowym.

Wejdziesz bez Karty Kibica

Już nie musisz się martwić brakiem Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu możesz podać swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie jedynie dowód tożsamości.

Z aplikacją Lech Bilety na telefony Android i iOS kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!

Kup przez internet, wchodź na mecz tylko z telefonem!

Na stadion można wejść przy pomocy… sms-a! Nowa funkcjonalność pozwala w prosty sposób wyświetlić zakupiony bilet na ekranie swojego smartfona. Tym samym, nie jest konieczne drukowanie nabytych wejściówek. Wystarczy zeskanować na kołowrocie kod kreskowy z wyświetlacza telefonu i cieszyć się piłkarskim widowiskiem. Więcej informacji tutaj >>>

Kupuj bez rejestracji

Od początku sezonu możesz kupić bilet przez Internet, bez konieczności rejestrowania się w systemie. Po wybraniu miejsca i uzupełnieniu danych na bilecie, wybierz „kontynuuj jako gość”. Wpisz tutaj swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail, do którego masz dostęp. To na ten adres dostaniesz indywidualny link, który umożliwi Ci dostęp do biletów. Prosimy jednak pamiętać, że opcja zakupu biletu bez rejestracji w systemie biletowym nie będzie dostępna przy wszystkich meczach.

Gdzie kupisz?

Bilety i karnety kupisz przez internet na tej stronie, w kasach stadionu, a także w sklepach klubowych w Galerii Pestka, Avenida, Kupcu Poznańskim i Posnanii, a także w Kącikach Kibica w CH King Cross, Galerii Malta oraz we wszystkich Punktach Partnerskich

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW

Kupując wejściówkę przez internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy zalogować się na konto i w momencie zakupu wybrać sposób dostarczenia wydruk samodzielny.
Godziny pracy Punktu Biletowego w Stacji Kolejorz na stadionie:
poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00
soboty 10:00 – 15:00
Kasy Biletowe stadionu czynne tylko w dni meczowe od godziny 10:00.

Podobne wpisy

16 komentarzy

 1. Arka po raz ostatni wygrała z Lechem w Poznaniu w sezonie 80/81. Wynik meczu 0:1 dla Arki. 🙂

 2. Jeżeli trzymać się kurczowo zadanego pytania, to po raz ostatni Arka wygrała w Poznaniu w sezonie 2012/13 w I lidze z Wartą.
  Natomiast ostatnie zwycięstwo w Poznaniu nad Lechem miało miejsce w sezonie 2008/09 w Pucharze Ekstraklasy.

 3. Arka ostatni raz wygrała w Poznaniu w sezonie 2012/13 w 1 lidze z Wartą Poznań.
  Natomiast ostatni raz w Poznaniu z Lechem wygrała w sezonie 2008/09 w ramach Pucharu Ekstraklasy. W końcu ostatnia wygrana Arki z Lechem w Poznaniu w ramach ligi miała miejsce w sezonie 1980/81.

 4. Liga: Lech – Arka 0:1 w 1980 r. (sezon 1980/81);
  Puchar Ekstraklasy: przeciwko Lechowi w sezonie 2008/2009;
  Ostatni raz w ogóle: przeciwko Warcie w sezonie 2012/2013, I liga.

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.