Kik, Neonet oraz Smyk pojawią się w nowym Parku Handlowym w Śremie

9

Budowa nowego Parku Handlowego w Śremie ruszyła już pełną parą. Już wiemy, jakie sklepy pojawią się na byłym terenie stadionu przy ulicy Zamenhofa. Grupa Saller z Wrocławia, która jest inwestorem budowy zapowiedziała, że będą to między innymi Kik, Neonet oraz Smyk. Zakończenie budowy zaplanowano na trzeci kwartał 2019 roku.

Do dyspozycji klientów oddane zostanie około 7.000 m² oraz ponad 200 miejsc parkingowych. Wśród najemców znajdują się KiK, Neonet oraz Smyk, obecnie trwa komercjalizacja ostatnich wolnych powierzchni.

Wizualizacja-2-1-1024x576 (1)

„Jesteśmy przekonani, że doskonałe usytuowanie oraz interesujący i zróżnicowany mix najemców sprawi, iż nasz nowy Park Handlowy będzie chętnie odwiedzany nie tylko przez mieszkańców Śremu ale również okolicznych miejscowości”

9 KOMENTARZE

  1. Empik to super propozycja, dużo ludzi było by zadowolonych, na pewno w Śremie i okolicy jest wielu graczy jak i czytelników.

  2. Powinien powstać Dealtz brytyjski poundland tak zwany funciak znane produkty w niskich cenach mają bardzo dobre gatunkowo produkty, najtaniej w mieście i chińczyk mieli by wielką konkurencję. https://dealz.pl/

  3. Empik dajcie, sephora, Douglas czy tego typu miejsca a nie kolejne smyki, neonet po jakiego grzyba jak rtv jest na media expert? Albo normalne sklepy z odzieżą a nie ludzie muszą do poznania jechać by kupić normalne ubrania za normalna cenę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.