8. Śremski Bieg Policz się z Cukrzycą

W najbliższą niedzielę, 13 stycznia odbędzie się ósmy już Śremski Bieg Policz się z Cukrzycą. Organizatorami biegu tradycyjnie są Stowarzyszenie Runner’s Power oraz Śremska Grupa Nieustannych Optymistów Krówka Mała.

Nazwa biegu nawiązuje do programu „Policz się z cukrzycą” prowadzonego przez Fundację WOŚP. Jest to niezwykłe wydarzenie happeningowe promujące zdrowy tryb życia oraz odżywiania. Jednak przede wszystkim jest to wyraz solidarności Polaków z osobami chorymi na cukrzycę. Bieg „Policz się z Cukrzycą” ma charakter happeningowy, rekreacyjny, dlatego organizatorzy zapraszają do udziału Wszystkich, wraz z całymi rodzinami! 

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej organizatora:

Liczy się nie tyle wynik, co sam udział. Nagrodzimy upominkami najlepiej przebranych biegaczy. Długość trasy wynosi ok. 2.0 km. Start i meta biegu zostaną zlokalizowane na terenie Targowiska Miejskiego w Śremie przy ul. Grunwaldzkiej. Start o godz. 14.30, a o godz. 14.15 odbędzie się rozgrzewka do biegu przeprowadzona przez Śremski Sport. Zapisy prowadzone będą w Biurze Zawodów od godz. 13.00 do 14.00 W biegu może wziąć udział każdy, po wypełnieniu formularza i zarejestrowaniu się w Biurze Zawodów które znajdować się będzie w okolicy Startu Biegu czyli na Targowisku Miejskim przy ul. Grunwaldzkiej w Śremie

UWAGA: w przypadku osób niepełnoletnich zgodę na udział w biegu musi wyrazić rodzic lub opiekun prawny. Zbiórka uczestników bezpośrednio przed biegiem w okolicy startu. Dla pierwszych zapisanych 230 uczestników biegu gwarantujemy numery startowe. Także 230 pierwszych biegaczy otrzyma pamiątkowe medale, które w najbliższych dniach pokażemy na stronie.

Opłata startowa – przy rejestracji w Biurze Zawodów – wrzucamy 10,00 zł do puszki WOŚP. Nie przewidujemy zapisów internetowych oraz depozytu. Regulamin i oświadczenie uczestnika ,zgoda rodzica oraz trasa biegu na stronie internetowej organizatorów: http://www.runnerspower.pl/WOSP

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.