Modelowanie twarzy i 3 inne zabiegi, które może wykonać kosmetolog

Każda kobieta chce być piękna – mieć zadbaną twarz, szczupłą sylwetkę i gładką skórę. Droga do piękna wiedzie przez właściwą dietę, aktywność fizyczną i… gabinet kosmetologa. Zabiegi takie jak modelowanie twarzy, mezoterapia igłowa lub lipoliza iniekcyjna pomagają w uzyskaniu pożądanego efektu.

  1. Depilacja laserowa Poznań
  2. Mezoterapia igłowa Poznań
  3. Lipoliza iniekcyjna Poznań
  4. Modelowanie twarzy i ust

Gabinety kosmetologiczne oferują zabiegi upiększające, profilaktyczne i wspomagające leczenie. Do najczęściej wybieranych należą depilacja laserowa, mezoterapia igłowa, lipoliza iniekcyjna oraz modelowanie twarzy i ust.

Depilacja laserowa Poznań

Zabiegiem depilacji laserowej interesują się głównie panie. Dzięki niej można łatwo, szybko i bezboleśnie pozbyć się niechcianego owłosienia z niemal każdej partii ciała. Pod wpływem światła lasera uszkodzeniu ulegają mieszki włosowe i macierz włosa, co doprowadza do jego samoistnego wypadania. Ze względu na to, że włosy w obrębie jednej partii ciała pozostają w różnych fazach wzrostu, zabieg trzeba powtarzać kilka razy. Obecnie depilacja laserowa Poznań uznawana jest za najskuteczniejszy sposób na trwałe usuwanie owłosienia.

Mezoterapia igłowa Poznań

Mezoterapia igłowa Poznań to zabieg przeznaczony dla osób, które bez użycia skalpela chcą „odmłodzić” skórę i zapobiegać jej starzeniu się. Mezoterapię stosuje się również w walce z cellulitem, rozstępami lub łysieniem. Sam zabieg polega na wstrzyknięciu w głąb skóry właściwej i tkanki podskórnej substancji aktywnych, które dzięki podaniu bezpośrednio do skóry wykazują najbardziej aktywne działanie.

Lipoliza iniekcyjna Poznań

Lipoliza iniekcyjna Poznań to nowoczesna metoda walki z nadprogramowymi kilogramami. Zabieg polega na miejscowym wstrzyknięciu fosfatydylocholiny prosto do tkanki tłuszczowej. Substancja ta powoduje rozpad komórek tłuszczowych, które przedostają się do krwi, są transportowane do wątroby, a tam zostają rozłożone, a następnie wydalone z organizmu. Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem nieinwazyjnym, który wykazuje bardzo wysoką skuteczność. Pozwala na modelowanie sylwetki i pozbycie się tkanki tłuszczowej z miejsc „odpornych” na dietę i ćwiczenia.

Modelowanie twarzy i ust

Podczas zabiegu modelowania twarzy i ust pod skórę wstrzykiwane są substancje pochodzenia naturalnego. Ich zadaniem jest modelowanie i korygowanie kształtu twarzy i ust. Substancje te są w pełni bezpieczne dla zdrowia, a sam zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Nie wiąże się więc z odczuwaniem bólu.

undefined

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.