Książki: Łukasz Skop “Zrób ten zielnik” / Lidia Liszewska, Robert Kornacki “Zaczekaj na mnie” [KONKURS]

Szósty dzień grudnia w kalendarzu, więc tradycyjne Mikołajki 🙂 Zamiast w zimowych klimatach, mamy jesienne… Nie przeszkadza to, by zaprezentować Nasze propozycje książkowe.

Lidia Liszewska. Zadebiutowała przed laty dedykowaną swoim dzieciom “Malinową opowieścią”, historią kochającej muzykę dziewczynki – Marianny. Muzykę kocha też sama autorka, ma na swoim koncie płytę nagraną z chórem gospel. Dziesięć lat temu opuściła Bełchatów i osiadła na Mazurach, gdzie w bajkowej scenerii maluje, pisze i we własnej pracowni prowadzi warsztaty ceramiczne.

Robert Kornacki. W swoim życiorysie połączył do tej pory Wrocław, Łódź i Bełchatów, choć jak sam przyznaje – nie powiedział jeszcze w tej kwestii ostatniego słowa. Z zamiłowania etnolog, zawodowo związany od ponad dwóch dekad z mediami. Jako siedemnastolatek debiutował w radiu, później współtworzył telewizje, prowadził gazety.

“Zaczekaj na mnie”

Kontynuacja najgłośniejszego debiutu 2018 roku !

Po burzliwym rozstaniu Matyldzie został tylko jeden list, który czekał w skrzynce od roku. Zawarte w nim wyjaśnienia Kosmy wszystko komplikują, bo przez ten czas życie kobiety całkowicie się zmieniło. Jej nową codzienność wypełnia samotne macierzyństwo i powracające myśli o ukochanym.

Czy Matylda będzie nadal na niego czekać, gdy obok pojawi się inny mężczyzna ?

Kosma musi teraz poświęcić wszystkie swoje siły na walkę o własne zdrowie.

Jak pogodzi porywczy temperament z przestrzeganiem zaleceń lekarzy ?

Czy drogi tych dwojga jeszcze się zejdą?

“Istnieją miłości, z którymi nie potrafimy się pożegnać. Te najprawdziwsze, na które warto czekać. Wbrew wszystkiemu… Piękna, refleksyjna opowieść, która na długo pozostanie w pamięci.”(Janusz Leon Wiśniewski)

Łukasz Skop – magister inżynier biotechnologii roślin, redaktor naczelny bloga Bez-Ogródek. Właściciel dziesięciu zielonych paluchów, ogrodnik amator i amator ogrodów. Kłuje kaktusy, rozbiera cebule, pnie pnącza, bawełnę owija wokół palca. Na zielone ślini się jak pies Pawłowa. Czuje miętę na propozycję: “pokazać ci mój kompostownik ?”, mnoży pomysły jak grzyby po deszczu, marzy o życiu usłanym różami i biega zawsze tam, gdzie trawa jest zieleńsza… Ciągle zgłębia tajemnice roślin i knuje plan podboju świata – zaczynając zwykle od własnego ogródka.

“Zrób ten zielnik”
Tutaj nie ma miejsca na nudę, bo tryskające humorem i pomysłami rośliny zaskoczą Cię na każdym kroku !

To nie jest zwykły zielnik.

Tryskające humorem i oryginalnymi pomysłami strony zaskoczą Cię na każdym kroku ! Zasuszysz tu sznurek z pokrzyw i łzy winorośli, skrzypową choinkę i owocową tęczę.

Odkryj rośliny znane i mniej znane, tajemnicze, doniczkowe i dziko żyjące. Rośliny tęczowe, rośliny podróżnicze, rośliny geometryczne, rośliny nerwowe, rośliny zbuntowane, rośliny szczęśliwe…

To książka dla wszystkich, którzy chcą je poznać od podszewki i nie boją się ubrudzić rąk ziemią.

Na kartach tego zielnika napiszesz swoją własną, zieloną opowieść – niech będzie długa i bajeczna !

Zainteresowała Ciebie któraś propozycja ? Chcesz sprawdzić, czy drogi dwojga bohaterów jeszcze się zejdą ? A może chcesz odkryć rośliny znane i mniej znane ?

KONKURS !!!

Mamy dla WAS obie książki do zdobycia 🙂

Wystarczy napisać NAM tytuł książki którą chcielibyście wygrać 🙂

Na wiadomości od WAS czekamy do środy, 12 grudnia br. Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod tekstem, na facebooku, google+ lub twitterze – jesteśmy prawie wszędzie 🙂 a także na adres e-mail: kontakt@naszsrem.pl, grupie Nasz Śrem oraz fanpage Śremska Grupa Fotograficzna.

Wygrywają następujące osoby:

(osoby, które wygrały zgodziły się na publikacje poniższych zdjęć)

Za książki dziękuję wydawnictwu Czwarta Strona: http://czwartastrona.pl

Łukasz Skop “Zrób ten zielnik”: http://www.wydawnictwopoznanskie.com/PL-H14/ksiazki/496/zrob-ten-zielnik.html

Lidia Liszewska, Robert Kornacki “Zaczekaj na mnie”: http://czwartastrona.pl/ksiazki/zaczekaj-na-mnie/

Regulamin konkursów regulamin_konkursow_ksiazkowych_naszsrem

Organizator konkursu informuje, że dane osobowe Uczestników przekazane Organizatorowi będą przetwarzane w szczególności celem:

  1. realizacji konkursu,
  2. wyłonienia zwycięzców konkursu,
  3. wydania nagród,
  4. kontaktu ze zwycięzcami konkursu, celem powiadomienia ich o wygranej.

Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.