Książki: Natalia Sońska “Cała przyjemność po mojej stronie” / Aleksandra Arendt “Bałtyk. Historie zza parawanu” [KONKURS]

Książki: Natalia Sońska "Cała przyjemność po mojej stronie" / Aleksandra Arendt "Bałtyk. Historie zza parawanu" (foto. Szymon Mądry www.szymonmadry.pl)

Listopad w kalendarzu… Za oknem słońce przebija się przez szarości dnia… Wieczory są coraz wcześniejsze… To najlepszy okres by zanurzyć się w pysznych historiach oraz w Bałtyku – wszystko oczywiście w wersjach książkowych.

Natalia Sońska. Tworzy przepiękne opowieści nie tylko o miłości, lecz także o emocjach – nie zawsze tych łatwych. W swoich książkach stara się przekazać, że życie potrafi zaskakiwać i to w dużej mierze od człowieka zależy, jak potoczą się jego losy. W nowej serii kusi dobrze wypieczonymi historiami i słodko-gorzkimi, ale z odrobiną lukru, wyznaniami bohaterów. Spróbuj “Cała przyjemność po mojej stronie”, a nie pożałujesz ! 

W cukierni “Słodka” już od progu pachnie wanilią i sernikiem. Jagoda piecze i ozdabia słodkości, wkładając w to całe serce. Regularnie do “Słodkiej” zagląda Tomasz – czy to zasługa pysznego sernika, czy zamkniętemu w sobie wdowcowi wpadła w oko autorka jego wyjątkowej receptury ? Jagoda zaczyna dostrzegać, że łączy ją z sympatycznym Tomkiem podobne poczucie humoru, a tematów do rozmów nigdy nie brakuje.

Czy dzięki pogawędkom przy ciastku kobieta przestanie myśleć o czekającym ją rozwodzie i otworzy się na nowe uczucie ?

Jak zaufać kolejnemu mężczyźnie, gdy jeszcze nie ostygły wspomnienia zdrad męża ?

Natalia Sońska: “Zmysły czytelników będą się mieszać z rozkoszą, potęgując doznania” [WYWIAD]

Aleksandra Arendt. Zakochana w ludziach i w historiach dziennikarka portalu TVN24.pl, która z radością przelała na papier fascynujące ją opowieści. Wciąż głodna życia i emocji, wrażliwa na piękno, które odnajduje w morskiej otchłani i w drugim człowieku. Chodź od morza dzieli ją kilkaset kilometrów, Bałtyk wciąż pozostaje jej bliski. Dlatego skrupulatnie sprawdza, co słychać nad morzem. Dzisiaj przedstawiamy jej książkę “Bałtyk. Historie zza parawanu”.

Co Tomasz Raczek robił na transatlantyku Stefan Batory ?

Dlaczego po plaży paradowano w piżamach ?

Gdzie nad morzem była “nowa Warszawa”, a gdzie “małe Zakopane” ?

Morze intryguje, zachwyca i przeraża. Czas odkryć jego tajemnice i sprawdzić, ile pracy jest w legendach. “Bałtyk: Historie zza parawanu” to zbiór historii o ludziach, których losy splotły się w Wybrzeżem.

Autorka przemierza Polskę do Wolina po Hel. Pokazuje jak zmieniały się nadmorskie kurorty i moda plażowa. Sprawdza jak wygląda praca latarnika i co robią w morzu lokomotywy. A przy okazji udowadnia, że skakać na nartach można nie tylko w górach…

Lektura doskonała zarówno dla tych, którzy w domowym zaciszu po pracy chcą poczuć zapach morskiej bryzy, jak i tych, którzy szukają książki do poczytania podczas słonecznych kąpieli na plaży.

“Myślałem, że po tylu latach na morzach i Atlantyku Bałtyk nie ma już przede mną żadnych tajemnic ! A jednak ! Aleksandra Arendt napisała książkę niezwykle interesującą i tak wciągającą, że aż wiosło wypadło mi z rąk !” (Aleksander Doba)

“Kiedy byłem małych chłopcem, śpiewałem na koloniach “Morze, nasze morze, wiernie ciebie będziemy strzec…” i marzyłem, żeby zostać marynarzem. Gdy dorosłem, spełniłem swoje marzenie. Teraz, czytając książkę Aleksandry Arendt o Bałtyku, mam nowe: żeby zamieszkać w latarni morskiej i nie spuszczać morza z oczu ani na moment !” (Tomasz Raczek)

Zainteresowała Ciebie któraś propozycja ? Chcesz spróbować pysznej historii Jagody pracującej w cukierni ? A może chcesz poznać tajemnice i legendy Bałtyku ?

KONKURS !!!

Mamy dla WAS owe książki 🙂

Wystarczy napisać NAM imię i nazwisko autorki książki którą chcielibyście wygrać 🙂

Na wiadomości od WAS czekamy do piątku, 9 listopada  br. Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod tekstem, na facebooku, google+ lub twitterze – jesteśmy prawie wszędzie 🙂 a także na adres e-mail: kontakt@naszsrem.pl, grupie Nasz Śrem i fan page Śremska Grupa Fotograficzna.

Wygrywają następujące osoby:

(osoby, które wygrały zgodziły się na publikacje poniższych zdjęć)

Za książki dziękuję wydawnictwu Czwarta Strona: http://czwartastrona.pl

Natalia Sońska “Cała przyjemność po mojej stronie”http://czwartastrona.pl/ksiazki/cala-przyjemnosc-po-mojej-stronie/

Aleksandra Arendt “Bałtyk: Historie zza parawanu”: http://www.wydawnictwopoznanskie.com/PL-H14/ksiazki/566/baltyk-historie-zza-parawanu.html

Regulamin konkursów regulamin_konkursow_ksiazkowych_naszsrem

Organizator konkursu informuje, że dane osobowe Uczestników przekazane Organizatorowi będą przetwarzane w szczególności celem:

  1. realizacji konkursu,
  2. wyłonienia zwycięzców konkursu,
  3. wydania nagród,
  4. kontaktu ze zwycięzcami konkursu, celem powiadomienia ich o wygranej.

Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.