Micro Runmageddon w sobotę w Parku Miejskim im. Powstańców Wielkopolskich w Śremie

O możliwości zorganizowania Runmageddonu w Śremie pisaliśmy już w kwietniu (https://www.naszsrem.pl/2018/04/runmageddon-w-sremie-tak-i-to-jeszcze-w.html). Tomasz Żak, śremski ambasador tego popularnego biegu udowodnił, że jeśli zamierza coś zrobić, to dopina swego. Nie ukrywajmy, że to właśnie Tomek, który pokonał już Runmageddon Saharę oraz Runmageddon Kaukaz pomógł w tym, że słynny Runmageddon zawitał do Śremu.

HARMONOGRAM WYDARZENIA

13.10.2018   
10:00 – 12:00 MICRO (serie co ok. 15 min)
70 osób w serii

Dekoracje:

Sobota Ceremonia wręczenia nagród najlepszych mieszkańców Miasta Śrem – 13:00

Gdzie i kiedy mogę odebrać pakiet startowy?

Pakiet można odebrać w Biurze Zawodów, które znajduje na samym wejściu do Miasteczka.
Pakiet należy odebrać co najmniej 1,5h przed startem.

Adres biura zawodów: ul. Poznańska 15, Śrem

Godziny odbioru pakietów startowych w Biurze Zawodów:

Piątek 16:00 – 21:00

Sobota 08:30 – 12:00

PAKIET TRZEBA ODEBRAĆ OSOBIŚCIE, OKAZUJĄC DOKUMENT TOŻSAMOŚCI

Godziny funkcjonowania Nowych Zapisów:

Sobota  08:30 – 12:00

Czy odbędzie się Runmageddon KIDS?

Oczywiście, że tak ! Dzieci startować będą w trzech kategoriach wiekowych 4-5, 6-8 lat oraz 9-11 lat. Trasa będzie liczyła około 1 km i pojawi się na niej ok. 10 przeszkód.

Obowiązują zapisy przez Internet (do czwartku) oraz zapisy na miejscu (w sobotę), koszt udziału to 39 PLN  (50 PLN w przypadku zapisu na miejscu).

W pakiecie bandana Runmageddon oraz napój. Na mecie czeka medal!

Godziny startów dzieci:

Sobota
4-5 lat 11:00, 12:00,
6-8 lat 10:20, 11:20, 12:20, ,
9-11 lat 10:40, 11:40, 12:40

W STREFIE KIDS należy stawić się co najmniej 25 minut przed startem serii aby podpisać oświadczenie i odebrać pakiet. Zapisy i odbiór pakietów odbywać się będą w BIURZE ZAWODÓW KIDS

Godziny otwarcia Biura Zawodów Kids

Sobota 8:30 – 12:30

Na każdym Runmageddonie czeka na Was rozbudowane miasteczko kibica. Wstęp do niego jest bezpłatny. Każdy może w tym miejscu podziwiać zawodników pokonujących najbardziej atrakcyjne przeszkody, skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej oraz wypocząć na leżakach łomży.

Runmageddon, to bieg, w którym zawodnicy muszą pokonywać ekstremalnie trudne przeszkody, a zarazem współpracować ze sobą, bo tylko to gwarantuje dotarcie do mety. Jest to również to wyzwanie do zmierzenia się z własnymi słabościami. Zadaniem śmiałków jest pokonanie trasy usłanej przeszkodami naturalnymi oraz sztucznymi. Zadaniem jeszcze śmielszych śmiałków jest pokonanie trasy w jak najkrótszym czasie. Zawodnik prąc naprzód niejednokrotnie będzie musiał wspinać się, czołgać, skakać, spotkać się bliżej z błotem, wodą, ogniem… Generalnie, nie jest to kolejny kolorowy uliczny bieg dla pięknie ubranych czystych ludzi z najnowszą miniempetrójką mieszczącą się pod powieką. runmageddon.pl

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.