Książki: Robert Małecki “Koszmary zasną ostatnie” / Karolina Wilczyńska “Rok na Kwiatowej. Owoce miłości” [KONKURS]

Książki: Robert Małecki "Koszmary zasną ostatnie" / Karolina Wilczyńska "Rok na Kwiatowej. Owoce miłości" (foto. Szymon Mądry www.szymonmadry.pl)
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Po małej przerwie powracamy !!! Jesień zagościła na dobre, więc rozgrzejemy Was najnowszymi pozycjami książkowymi i oczywiście konkursami, które polubiliście.

Robert Małecki to politolog, filozof i dziennikarz, ale przede wszystkim miłośnik kryminałów i thrillerów oraz nowej zabawki – czytnika ebooków. Jeśli w jego głowie nie pulsuje bas Bena Otręby i nie rozbrzmiewają solówki Jurka Styczyńskiego, znaczy, że jest chory. Do tej pory nie był. Niezmiernie miło jest nam prezentować kryminalną pierwszą ligę: “KOSZMARY zasną OSTATNIE”.

Polski kryminał jeszcze nigdy nie był tak spektakularny.

Mroźny luty 2017 roku. Podczas śnieżnej zawieruchy Marek Bener rozpoczyna poszukiwania ofiary mobbingu i chorującego na depresję Jana Stemperskiego. Mężczyzna zapewne targnął się na życie, dlatego dziennikarz zamierza szybko odnaleźć jego zwłoki i rozbroić własną, wciąż tykającą bombę problemów. Parę miesięcy wcześniej dostał zdjęcie, które zrujnowało go psychicznie, a teraz trzyma w rękach kolejne. Owładnięty strachem i sparaliżowany niemocą powinien stanąć do walki, której stawką będzie prawda o losie jego zaginionej żony. Ale Bener sam już nie wie, czy – w obliczu nowych faktów – woli poznać tę prawdę, czy śnić wciąż na nowo te same koszmary…


“Nawet się nie zorientujesz, kiedy akcja tej książki pochłonie cię bez reszty i wypuści dopiero po przeczytaniu ostatniej strony”
(Ryszard Ćwirlej)

Karolina Wilczyńskaautorka najpiękniejszej literatury obyczajowej. Pisze o tym, co jej zdaniem ma największe znaczenie w życiu – o uczuciach. Z niegasnącym zainteresowaniem słucha ludzkich historii i rozumie kobiece emocje. Dzisiaj prezentujemy już czwarty tom serii “Rok na kwiatowej”: “Owoce miłości”.

Na Kwiatowej mija pierwszy wspólny rok.

Jakie będzie lato i co przyniesie czterem przyjaciółkom ?

Czy miłość zwycięży i wyda owoce ?

Wioletta jest pewna, że jej małżeństwo się rozpada. Mimo kryzysu i nadmiaru matczynych obowiązków, kobieta chce aktywnie spędzać czas. Tylko czy znajdzie go wystarczająco dużo, by realizować nową pasję ? Co wyniknie z jej spontanicznego pomysłu ?

Lato wypełnione jest przygotowaniami do ślubu Malwiny, lecz radosne oczekiwanie psuje pewien rodzinny sekret…

Róża również stara się przygotować do nowej roli. Czy dzięki wsparciu uwierzy w swoje prawo do szczęścia ?

Piękny finał nie musi oznaczać końca. Czasami to nowy początek !

Zainteresowała Ciebie któraś propozycja ? Chcesz pochłonąć się w kryminalnej akcji ? A może przekonać się czy pełnia szczęścia to już koniec, czy dopiero nowy początek ?

KONKURS !!!

Mamy dla WAS owe książki 🙂

Wystarczy napisać NAM imię i nazwisko autora książki którą chcielibyście wygrać 🙂

Na wiadomości od WAS czekamy do wtorku, 30 października br. Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod tekstem, na facebooku, google+ lub twitterze – jesteśmy prawie wszędzie 🙂 a także na adres e-mail: kontakt@naszsrem.pl, grupie Nasz Śrem i fan page Śremska Grupa Fotograficzna.

Wygrywają następujące osoby:

(osoby, które wygrały zgodziły się na publikacje poniższych zdjęć)

Za książki dziękuję wydawnictwu Czwarta Strona: http://czwartastrona.pl
Robert Małecki “Koszmary zasną ostatnie”: http://czwartastrona.pl/ksiazki/koszmary-zasna-ostatnie/
Karolina Wilczyńska “Rok na Kwiatowej. Owoce miłości”: http://czwartastrona.pl/ksiazki/rok-na-kwiatowej-owoce-milosci/

Regulamin konkursów regulamin_konkursow_ksiazkowych_naszsrem

Organizator konkursu informuje, że dane osobowe Uczestników przekazane Organizatorowi będą przetwarzane w szczególności celem:

  1. realizacji konkursu,
  2. wyłonienia zwycięzców konkursu,
  3. wydania nagród,
  4. kontaktu ze zwycięzcami konkursu, celem powiadomienia ich o wygranej.

Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.