Książki: Robert Małecki “Koszmary zasną ostatnie” / Karolina Wilczyńska “Rok na Kwiatowej. Owoce miłości” [KONKURS]

Po małej przerwie powracamy !!! Jesień zagościła na dobre, więc rozgrzejemy Was najnowszymi pozycjami książkowymi i oczywiście konkursami, które polubiliście.

Robert Małecki to politolog, filozof i dziennikarz, ale przede wszystkim miłośnik kryminałów i thrillerów oraz nowej zabawki – czytnika ebooków. Jeśli w jego głowie nie pulsuje bas Bena Otręby i nie rozbrzmiewają solówki Jurka Styczyńskiego, znaczy, że jest chory. Do tej pory nie był. Niezmiernie miło jest nam prezentować kryminalną pierwszą ligę: “KOSZMARY zasną OSTATNIE”.

Polski kryminał jeszcze nigdy nie był tak spektakularny.

Mroźny luty 2017 roku. Podczas śnieżnej zawieruchy Marek Bener rozpoczyna poszukiwania ofiary mobbingu i chorującego na depresję Jana Stemperskiego. Mężczyzna zapewne targnął się na życie, dlatego dziennikarz zamierza szybko odnaleźć jego zwłoki i rozbroić własną, wciąż tykającą bombę problemów. Parę miesięcy wcześniej dostał zdjęcie, które zrujnowało go psychicznie, a teraz trzyma w rękach kolejne. Owładnięty strachem i sparaliżowany niemocą powinien stanąć do walki, której stawką będzie prawda o losie jego zaginionej żony. Ale Bener sam już nie wie, czy – w obliczu nowych faktów – woli poznać tę prawdę, czy śnić wciąż na nowo te same koszmary…


“Nawet się nie zorientujesz, kiedy akcja tej książki pochłonie cię bez reszty i wypuści dopiero po przeczytaniu ostatniej strony”
(Ryszard Ćwirlej)

Karolina Wilczyńskaautorka najpiękniejszej literatury obyczajowej. Pisze o tym, co jej zdaniem ma największe znaczenie w życiu – o uczuciach. Z niegasnącym zainteresowaniem słucha ludzkich historii i rozumie kobiece emocje. Dzisiaj prezentujemy już czwarty tom serii “Rok na kwiatowej”: “Owoce miłości”.

Na Kwiatowej mija pierwszy wspólny rok.

Jakie będzie lato i co przyniesie czterem przyjaciółkom ?

Czy miłość zwycięży i wyda owoce ?

Wioletta jest pewna, że jej małżeństwo się rozpada. Mimo kryzysu i nadmiaru matczynych obowiązków, kobieta chce aktywnie spędzać czas. Tylko czy znajdzie go wystarczająco dużo, by realizować nową pasję ? Co wyniknie z jej spontanicznego pomysłu ?

Lato wypełnione jest przygotowaniami do ślubu Malwiny, lecz radosne oczekiwanie psuje pewien rodzinny sekret…

Róża również stara się przygotować do nowej roli. Czy dzięki wsparciu uwierzy w swoje prawo do szczęścia ?

Piękny finał nie musi oznaczać końca. Czasami to nowy początek !

Zainteresowała Ciebie któraś propozycja ? Chcesz pochłonąć się w kryminalnej akcji ? A może przekonać się czy pełnia szczęścia to już koniec, czy dopiero nowy początek ?

KONKURS !!!

Mamy dla WAS owe książki 🙂

Wystarczy napisać NAM imię i nazwisko autora książki którą chcielibyście wygrać 🙂

Na wiadomości od WAS czekamy do wtorku, 30 października br. Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod tekstem, na facebooku, google+ lub twitterze – jesteśmy prawie wszędzie 🙂 a także na adres e-mail: kontakt@naszsrem.pl, grupie Nasz Śrem i fan page Śremska Grupa Fotograficzna.

Wygrywają następujące osoby:

(osoby, które wygrały zgodziły się na publikacje poniższych zdjęć)

Za książki dziękuję wydawnictwu Czwarta Strona: http://czwartastrona.pl
Robert Małecki “Koszmary zasną ostatnie”: http://czwartastrona.pl/ksiazki/koszmary-zasna-ostatnie/
Karolina Wilczyńska “Rok na Kwiatowej. Owoce miłości”: http://czwartastrona.pl/ksiazki/rok-na-kwiatowej-owoce-milosci/

Regulamin konkursów regulamin_konkursow_ksiazkowych_naszsrem

Organizator konkursu informuje, że dane osobowe Uczestników przekazane Organizatorowi będą przetwarzane w szczególności celem:

  1. realizacji konkursu,
  2. wyłonienia zwycięzców konkursu,
  3. wydania nagród,
  4. kontaktu ze zwycięzcami konkursu, celem powiadomienia ich o wygranej.

Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.