|

Deszczowy pokaz Monster Truck Show Chaloupka w Śremie [ZDJĘCIA Szymon Mądry]

W czwartek, 13 września br. teren przy Targowisku Miejskim w Śremie gościł kaskaderów z czesko-polskiej grupy Monster Show Chaloupka.

Niestety… Tego dnia pogoda nie dopisała uczestnikom, który chcieli zobaczyć co przygotował dla nich grupa kaskaderska. Jeszcze przed godziną 18:00 na którą był planowany pokaz, deszcz jakby dobiegał końca… Ale to było tylko wrażenie.

Na początek odpalono samochody marki BMW by troszkę rozgrzać zmoknięta publiczność, a także zaproszono jednego uczestnika na ekstremalną jazdę. Następnie pokazano co potrafi „SYRENA DRIFT”, czyli klasyka motoryzacji dawnych lat w wersji podrasowanej. Przy oby pokazach nie mogło zabraknąć przysłowiowego palenia gumy.

Dalsza część prezentacji to m.in. jazda autem na dwóch kołach, dachowanie, a także troszkę humory… Czyli samochód, który rozpadał się na kawałki, a nadal jeździł (hihi).

Każdy uczestnik zwrócił uwagę na pojazd „OPEL DOPPEL”, czyli auto z dwoma przodami, dwoma silnikami, dwiema kierownicami, z napędem na 4 koła, który kręcił kółka w miejscu.

Po tych prezentacjach przyszła pora na totalną demolkę. Odpalono „1 POLSKI MONSTER TRUCK” marki „Warszawa”, który rozprawiał się z zaparkowanymi samochodami, a na koniec dołożono kolejnego monster trucka „LIKWIDATORA”.

Po zakończeniu, każdy uczestnik mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z m.in. monster truckiem, który był zaparkowany na zniszczonych pojazdach, a także zabrać autografy od kaskaderów.

Bez wątpienia ogromne brawa należą się uczestnikom wydarzenia, którzy przybyli pomimo obfitych opadów deszczu, a także kaskaderom dla których pokazy w takich warunkach są jeszcze trudniejsze.

foto. Szymon Mądry www.szymonmadry.pl

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.