Deszczowo-kabaretowe pożegnanie lata na Plaży Miejskiej w Śremie [ZDJĘCIA Szymon Mądry]

0
Deszczowo-kabaretowe pożegnanie lata na Plaży Miejskiej w Śremie (foto. Szymon Mądry www.szymonmadry.pl)

Imprezy rozpoczynające i kończące wakacje nad jeziorem w Śremie nie miały szczęścia do pogody.

To co się stało późnym popołudniem i wieczorem nikt nie przewidywał… Owszem pogoda może fantastyczna nie była, ale wszystko odbywało się zgodnie z planem. Pokazy garncarstwa, żywe maskotki, dmuchańce, animacje dla dzieci, aż przyszedł czas na pokazy Fitness Śremski Sport, który odbywał się w deszczu przy małej liczbie oglądających. Można powiedzieć, że to był nieformalny koniec wydarzenia z cyklu pożegnania lata nad jeziorem.

Jednak gdy przeszedł czas na kabaret “Nic śmiesznego” nikogo nad jeziorem już nie było, poza kilkoma osobami. Dlatego tym większe brawa dla kabareciarzy, który jednak wystąpili mimo, że cała sytuacja była już i tak śmieszna dla wszystkich. Więcej osób na scenie niż przed nią, “mokra myszka”, czy “graliśmy dla 7 osób i dwóch psów” zostaną w pamięci i będą wspominane długi czas.

Największym pechowcem jest jednak Julia Bartkowiak-Wojciechowska z zespołem, która nie wystąpiła już drugi raz z powodu obfitych opadów deszczu. Jednak planowany jest koncert w Kinoteatrze “Słonko”, gdzie jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że pogoda nie przeszkodzi w koncercie.

foto. Szymon Mądry www.szymonmadry.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.