Nabór do sekcji bokserskiej ŚKS Warta Śrem

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Wraz z nowym rokiem szkolnym Klub Sportowy WARTA Śrem rozpoczyna nowy nabór do sekcji bokserskiej. Teraz masz szanse potrenować z nami całkowicie za darmo, więc jeśli chcesz zacząć swoją przygodę ze sportem, a dokładniej ze sportami walki masz na to doskonałą okazję! 

Systematyczne treningi mają znakomity wpływ na cały organizm. Pozytywnie wpływają na pracę układu krążenia, serca, mięśni, stawów i płuc. Ponadto, uprawianie boksu poprawia kondycję, koryguje sylwetkę, niweluje zmęczenie umysłowe i dodaje energii do działania.

Boks jest jedną z najlepszych form treningu wytrzymałościowego i dynamicznego. Treningi dla dzieci i młodzieży grup nowego naboru w okresie od 3 do 29 września będą odbywać się całkowicie za darmo!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych bez względu na płeć, wiek, wzrost czy wagę na treningi od całkowitych podstaw! Zajęcia sportowe odbywają się dwa razy w tygodniu w całkowicie nowej sali – Strefa Walki w obiekcie Śremskiego Sportu przy ulicy Staszica 1a w Śremie! Zajęcia pod opieką szkoleniowców ze specjalistycznym przygotowaniem trenerskim. Klub posiada profesjonalny, atestowany sprzęt sportowy do nauki boksu oraz gwarantuje bezpieczeństwo uczestników w czasie treningów.

Nabór do następujących grup młodzieżowych

GRUPA JUNIOR – 12 – 17 lat

Poniedziałek – godzina 17:50 – czas trwania zajęć – 70 min

Środa – godzina 17:50 – czas trwania zajęć – 70 min

BOXING KIDS – 7 – 11 lat

Poniedziałek – godzina 17:00 – czas trwania zajęć – 45 min

Środa – godzina 17:00 – czas trwania zajęć – 45 min

ZAPRASZAMY!

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.