Zadbaj o formę na lato z opaskami monitorującymi aktywność

Wykorzystanie nowoczesnych technologii w trakcie pracy nad formą fizyczną to nie tylko używanie modnych gadżetów, ale także motywacja, której dodaje możliwość obserwowania swoich postępów treningowych. Opaski sportowe i monitory aktywności https://www.otozegarki.pl/smartwatche-rodzaj/smart-opaski są świetnym pomysłem na prezent dla osoby lubiącej aktywny tryb życia, chcącej poprawić swoje dotychczasowe wyniki czy po prostu dbającej o swoje zdrowie. Zadbanie o formę na lato jest z nimi dużo bardziej efektywne!

Nowoczesne opaski sportowe to dostępne w atrakcyjnej cenie praktyczne połączenie inteligentnej technologii, intuicyjnej obsługi i modnego designu pozwalające na pracę z osobistym trenerem znajdującym się na nadgarstku przez całą dobę. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS opaski sportowe lub monitory aktywności pozwalają bowiem na dokładne liczenie zrobionych w ciągu dnia kroków, zmierzenia pokonanego dystansu oraz czasu, w jakim udało się to zrobić. Monitorują także puls oraz jakość snu, pozwalając kompleksowo zadbać używającej ich osobie o swoje zdrowie.

Praktycznym rozwiązaniem dla aktywnych osób jest chociażby model opaski sportowej Smartband GARETT FIT23 kompatybilnej z systemami telefonów komórkowych Android oraz IOS. Dzięki pobraniu ze sklepów darmowych aplikacji, opaska GARETT współpracuje z telefonem lub komputerem informując użytkownika w trakcie treningu o przychodzących połączeniach, wiadomościach sms czy czatu z używanych współcześnie komunikatorów. Aplikacja pozwala także na stworzenie profilu użytkownika, w którym zapisywane są raporty z odbytego treningu czy po prostu zwykłej codziennej aktywności. Funkcjonalność i wygoda opaski typu smartwatch pozwala na uniezależnienie się od smartfona, którego wiele osób nie chce zabierać ze sobą na trening na zewnątrz. Obudowa opaski IP54 znakomicie ochroni ją przed opadami deszczu czy kurzem, warto jednak pamiętać, że nie nadaje się ona do zanurzania pod wodę.

Świetnym rozwiązaniem dla osób aktywnych ceniących sobie tradycyjne modele zegarków są monitory aktywności FITBIT IONIC mające funkcjonalność smartwatcha i design do złudzenia przypominający klasyczne czasomierze. Ekran dotykowy pozwala na prostą, intuicyjną obsługę umożliwiającą m.in. na liczenie straconych kalorii, kroków, monitorowanie akcji serca, mierzenie pokonanego dystansu w trakcie treningu biegowego lub rowerowego, a także mierzenie snu. Nowoczesny, minimalistyczny design tych urządzeń pozwala na połączenie funkcji tradycyjnego zegarka i osobistego trenera codziennych aktywności.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.