Warta Śrem gromi Wiarę Lecha Poznań w… Manieczkach

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W dość niecodziennym miejscu, bo w Manieczkach swój domowy mecz grali piłkarze Warty Śrem. “U siebie” pokonali Wiarę Lecha Poznań aż 7:3. Bramki dla biało-niebieskich zdobywali: dwie Skrzypczak, dwie Sciak, dwie Słomczynski oraz jedna Wojciechowski.

Pomimo, że ostatni mecz kolejki piłkarze Warty mieli rozgrywać w Śremie, musieli na ostatnią kolejkę wyjechać z miasta. Stadion Miejski zajmuje bowiem w tej chwili karuzela oraz scena rozstawiona na Dni Śremu i nie ma miejsca na piłkę nożną. Zresztą, jak zawsze całe miasto musi dostosować się do corocznej imprezy. Imprezy, która naturalnie przyciąga tłumy, jednakże tłumy w dużej części osób spoza Śremu. Mamy więc śremską drużynę piłkarską, która rozgrywa mecz w Manieczkach oraz koncert disco polo, na który przyjeżdżają ludzie z spoza naszego miasta. Brawo. Serio nie można tego pogodzić?

 

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera