Kolejny Park Handlowy w Śremie: otwarcie w trzecim kwartale 2019 roku

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Kolejny Park Handlowy w Śremie: otwarcie w trzecim kwartale 2019 roku
Kolejny Park Handlowy w Śremie: otwarcie w trzecim kwartale 2019 roku

Otwarcie kolejnego parku handlowego w Śremie zaplanowano na trzeci kwartał 2019 roku. Nowy park handlowy o powierzchni około 4.000 mkw. zlokalizowany będzie w bezpośrednim sąsiedztwie istniejącego supermarketu Lidl.

O nowym parku handlowym u zbiegu ulic Zamenhofa i Wojska Polskiego pisaliśmy już we wrześniu 2017 roku. Podaliśmy datę otwarcia na czwarty kwartał 2018 roku. Wszystko wskazuje na to, plany troszkę się przesunęły.

https://naszsrem.pl/bylo-boisko-przy-ulicy-zamenhofa-bedzie-park-handlowy/

Właścicielem gruntu, Grupa Saller tak pisze o sobie:

Nasza firma założona została w Bawarii w 1981 roku. Siedziba główna mieści się w Turyngii – w Weimarze, pięknym, spokojnym mieście uniwersyteckim. Więcej informacji o naszej lokalizacji oraz mieście Weimar znajdziecie Państwo tutaj.

Grupa Saller jest właścicielem portfela nieruchomości w Niemczech, Czechach, Polsce i na Słowacji. W tych krajach planuje i realizuje projekty, buduje, wynajmuje długoterminowo, utrzymuje, pielęgnuje, zarządza oraz rozbudowuje nieruchomości komercyjne każdego rodzaju. Do naszych usług należy także kompleksowa opieka i zarządzanie własnymi parkami handlowymi oraz centrami handlowymi.

źródło: www.saller.pl

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera