Wandalizm w śremskim Parku Ekologicznym im. Puchalskiego

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Wandalizm w śremskim Parku Ekologicznym im. Puchalskiego
Wandalizm w śremskim Parku Ekologicznym im. Puchalskiego

​Gmina Śrem od lat prowadzi nierówną walkę z wandalizmem. Kolejne akty wandalizmu nie tylko powodują niepotrzebne koszty, ale również utrudniają życie mieszkańcom, psują ogólną atmosferę i wizerunek miasta. W ostatnim czasie na terenie Miejskiego Parku Ekologicznego im. Włodzimierza Puchalskiego dochodzi do częstych aktów wandalizmu. Odnotowano kolejne dewastacje ławek oraz koszy na śmieci. Wymiana tylko zniszczonych ławek to koszt ok. 3 000 złotych.

Usytuowany w centrum Śremu Miejski Park Ekologiczny im. Włodzimierza Puchalskiego jest chlubą miasta, miejscem odpoczynku i rekreacji wielu mieszkańców. Apelujemy o panowanie nad własnymi emocjami, rozwagę i szanowanie naszego wspólnego dobra.

Zachęcamy mieszkańców do reakcji na akty dewastacji i przełamania swojego strachu i dzwonienia do Straży Miejskiej 986 lub Policji 997.

Materiał dzięki uprzejmości Urzędu Miejskiego w Śremie

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera