Bliżej Przedszkola Sprintem w śremskim przedszkolu Jarzębinka

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W piątek 11 maja wychowankowie Przedszkola nr 3 Jarzębinka w Śremie po raz pierwszy wzięli udział w ogólnopolskiej akcji popularyzowanej przez wydawnictwo Bliżej Przedszkola Sprintem do maratonu. Impreza dostarczyła dzieciom wielu sportowych emocji. Miała na celu popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu.

Uroczystego otwarcia imprezy odbywającej się na terenie ogrodu przedszkolnego, dokonała Dyrektor Przedszkola – Jolanta Ratajczak. Po krótkiej rozgrzewce przy dźwiękach skocznej muzyki i zapaleniu maratońskiego znicza, kolejno wszystkie grupy – od starszaków do maluchów wraz z paniami stanęli na starcie, aby pokonać trasę biegu. Przedszkolaki oraz panie dawały z siebie wszystko i świetnie się przy tym bawiły.

Impreza zakończyła się wręczeniem medali dla uczestników maratonu i wspólnymi zabawami ruchowo – sportowymi, które z pewnością wpłyną na poprawę kondycji przedszkolaków.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera