Śremskie natarcie muzyczne w Poznaniu: Smash, Camping Hill, Izzy and the Black Trees

Już jutro śremskie natarcie muzyczne w Poznaniu. 13 kwietnia o godzinie 19:00 w poznańskim Klubie Pod Minogą zagrają: Smash, Camping Hill ze Śremu oraz Izzy & the Black Trees – kwartet z Poznania. Bilety w cenie 10/15 zł dostępne w dniu koncertu. Do zakupu biletu ulgowego upoważnia ważna karta wędkarska.

SMASH [Rock n Roll/Grunge/Stoner/Vintage/Pop] (PL/Śrem)
Śremska formacja operująca w klimatach vintage rock z naleciałościami Seattle’owskiego grunge, delikatnie przyprawionych popową tanecznością.Powstali w 2014, właśnie wydali pierwszy długogrający album, zawierający 8 bogatych klimatycznie i
elektryzujących kompozycji. Album jest w całości dostępny w serwisie Spotify W roku 2017, towarzyszyli światowej klasy zespołowi Triggerfinger podczas polskiej trasy koncertowej, promującej album „Colossus”.

FB: https://web.facebook.com/SM4SHband/
YT: https://youtu.be/q6FxRMFbXzE
BC: https://itssmash.bandcamp.com/track/anytime
🔴LIVE: https://youtu.be/OrE3raEpZtQ

Camping Hill to sześciu przybyszów, a każdy z innego muzycznego świata. Granie Camping Hill można określić jako połączenie funkowych inspiracji ze starym, dobrym, wchodzącym w brudne, grungowe zagrywki – rock’n’rollem. Na swoim koncie mają kilka wydawnictw, ostatnie – Syreny EP spotkała się z pozytywnym odbiorem, czego dowodem może być między innymi recenzja opublikowana na łamach Gazety Magnetofonowej. CH ma za sobą ponad setkę koncertów. Każdy kolejny wyzwala w nich niezmienną od ponad siedmiu lat energię, którą nie sposób zmierzyć jakimkolwiek urządzeniem.
https://open.spotify.com/album/3ma217Xjgp94e7M7G5WTIH

Skład zespołu :
Maciej Kómoch – wokal, gitara
Hubert Błaszczyk – gitara, chórki
Michał Dudziński – bas
Robert Tomczyk – perkusja
Arek Szulc – saksofon, chórki
Szymon Zachariasz – trąbka, gitara

Izzy & the Black Trees to kwartet z Poznania który zabierze Was w świat amerykańskiego folku i nastrojowych ballad w klimacie znanym z filmów Davida Lyncha. Poznacie kilka miłosnych historii nie zawsze kończących się happy-endem. Zespól pozostaje pod wpływem takich artystów jak Nick Cave, Pj Harvey, Bob Dylan, the Doors, Queens of the Stone Age i długich nocnych podróży.
W sieci dostępny jest teledysk do utworu Winter is Coming Down, który polską premierę poprzedził sukcesami w USA (nominacja do nagrody Golden Kayak) oraz obecnością na listach przebojów w Australii i Wielkiej Brytanii.

https://www.youtube.com/watch?v=PBowE4WllXM

Skład zespołu:
Izabela Rekowska – śpiew, gitary
Mariusz Dojs – śpiew, gitary
Wrzos – bas
Radek Dziubek – perkusja,

Bilety w cenie 10/15 zł dostępne w dniu koncertu. Do zakupu biletu ulgowego upoważnia ważna karta wędkarska.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.