Śremskie natarcie muzyczne w Poznaniu: Smash, Camping Hill, Izzy and the Black Trees

0

Już jutro śremskie natarcie muzyczne w Poznaniu. 13 kwietnia o godzinie 19:00 w poznańskim Klubie Pod Minogą zagrają: Smash, Camping Hill ze Śremu oraz Izzy & the Black Trees – kwartet z Poznania. Bilety w cenie 10/15 zł dostępne w dniu koncertu. Do zakupu biletu ulgowego upoważnia ważna karta wędkarska.

SMASH [Rock n Roll/Grunge/Stoner/Vintage/Pop] (PL/Śrem)
Śremska formacja operująca w klimatach vintage rock z naleciałościami Seattle’owskiego grunge, delikatnie przyprawionych popową tanecznością.Powstali w 2014, właśnie wydali pierwszy długogrający album, zawierający 8 bogatych klimatycznie i
elektryzujących kompozycji. Album jest w całości dostępny w serwisie Spotify W roku 2017, towarzyszyli światowej klasy zespołowi Triggerfinger podczas polskiej trasy koncertowej, promującej album „Colossus”.

FB: https://web.facebook.com/SM4SHband/
YT: https://youtu.be/q6FxRMFbXzE
BC: https://itssmash.bandcamp.com/track/anytime
🔴LIVE: https://youtu.be/OrE3raEpZtQ

Camping Hill to sześciu przybyszów, a każdy z innego muzycznego świata. Granie Camping Hill można określić jako połączenie funkowych inspiracji ze starym, dobrym, wchodzącym w brudne, grungowe zagrywki – rock’n’rollem. Na swoim koncie mają kilka wydawnictw, ostatnie – Syreny EP spotkała się z pozytywnym odbiorem, czego dowodem może być między innymi recenzja opublikowana na łamach Gazety Magnetofonowej. CH ma za sobą ponad setkę koncertów. Każdy kolejny wyzwala w nich niezmienną od ponad siedmiu lat energię, którą nie sposób zmierzyć jakimkolwiek urządzeniem.
https://open.spotify.com/album/3ma217Xjgp94e7M7G5WTIH

Skład zespołu :
Maciej Kómoch – wokal, gitara
Hubert Błaszczyk – gitara, chórki
Michał Dudziński – bas
Robert Tomczyk – perkusja
Arek Szulc – saksofon, chórki
Szymon Zachariasz – trąbka, gitara

Izzy & the Black Trees to kwartet z Poznania który zabierze Was w świat amerykańskiego folku i nastrojowych ballad w klimacie znanym z filmów Davida Lyncha. Poznacie kilka miłosnych historii nie zawsze kończących się happy-endem. Zespól pozostaje pod wpływem takich artystów jak Nick Cave, Pj Harvey, Bob Dylan, the Doors, Queens of the Stone Age i długich nocnych podróży.
W sieci dostępny jest teledysk do utworu Winter is Coming Down, który polską premierę poprzedził sukcesami w USA (nominacja do nagrody Golden Kayak) oraz obecnością na listach przebojów w Australii i Wielkiej Brytanii.

https://www.youtube.com/watch?v=PBowE4WllXM

Skład zespołu:
Izabela Rekowska – śpiew, gitary
Mariusz Dojs – śpiew, gitary
Wrzos – bas
Radek Dziubek – perkusja,

Bilety w cenie 10/15 zł dostępne w dniu koncertu. Do zakupu biletu ulgowego upoważnia ważna karta wędkarska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.