Dziewczyny z Książa Wielkopolskiego wygrywają finały wojewódzkie w Turnieju Tymbarka

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Zespół dziewczyn ze Szkoły Podstawowej w Książu Wlkp., który na co dzień trenuje pod okiem Waldemara Józiaka, został zwycięzcą XVIII Turnieju o Puchar Tymbarku na szczeblu wojewódzkim. Turniej odbył się w dniu 24.04.2018 w Wolsztynie.

W nagrodę dziewczyny pojadą 29 kwietnia na turniej ogólnopolski, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na tę nagrodę drużyna zasłużyła po wspaniałej grze, nie przegrywając żadnego meczu i w całym turnieju tracąc tylko 4 bramki. W stolicy spotkają się najlepsze zespoły z całej Polski, a zwycięzcy rozegrają mecz finałowy przed Finałem Pucharu Polski. Trzymamy kciuki za dziewczyny i życzymy dalszych sukcesów.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera