"Wielki Trening OCR w Wielką Sobotę" nad Jeziorem Grzymisławskim

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Śremski Sport zaprasza wszystkie osoby, chcące wziąć udział w otwartym treningu biegów przeszkodowych, w Wielką Sobotę 31 marca o godzinie 11:00 na Śremską plażę w okolicy placu do Street Workoutu. Odbędzie się tam prowadzony przez Tomka Żaka, uczestnika Runmageddon Sahara oraz oficjalnego COACH’A Runmageddonu trening “OCR”!

“Ludzie mobilizacja na WIELKĄ SOBOTĘ! Święconki zostawcie w domu, zabierzcie strój sportowy oraz kąpielówki i ręczniki bo trening zakończymy kąpielą w jeziorze Grzymisławskim. Przed treningiem przeprowadzimy zbiórkę karmy oraz środków czystości dla zwierzaków ze schroniska w Gaju. Pokarm oraz inne datki przekażemy potrzebującym zwierzętom! Proponuję karmę w workach 20 kg, tak abyśmy mieli co dźwigać podczas treningu !!!! Do zobaczenia!” zachęca Tomasz Żak na stronie www.sremskisport.pl

Przy okazji wydarzenia, zebrana będzie karma oraz datki dla zwierząt ze schroniska w Gaju! 

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera