Pierwszy dzień wiosny w Ekonomie, czyli… wagary w szkole

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Pierwszy dzień wiosny w Ekonomie, czyli... wagary w szkole
Pierwszy dzień wiosny w Ekonomie, czyli... wagary w szkole

W tradycyjny Dzień Wagarowicza zamiast pójścia na wagary uczniowie śremskiego EKONOMIKA wybrali udział w Dniu Zdrowia i Sportu.

Podczas rywalizacji sportowych wszystkie klasy miały okazję sprawdzić się w konkurencjach sprawnościowych, wytrzymałościowych oraz zręcznościowych. Dodatkowymi atrakcjami był występ szkolnego zespołu fitness, szkolenie z udzielania pierwszej pomocy, występy artystyczne oraz szkolny turniej gier planszowych Century: Korzenny Szlak (przeprowadzony przez grupę KARnet House of Games).

Ostatecznie, dzięki ogromnemu zaangażowaniu dwójki uczniów (Aleksa i Olgi) I miejsce zajęła klasa IV LA, a zwycięzcą turnieju Norbert Trembiński.

https://photos.app.goo.gl/LqWTpfTffFX7SYmr2

https://photos.app.goo.gl/xtChr7q5qU5B29O32

https://photos.app.goo.gl/Wj19XnQy41qj3Sfc2

https://photos.app.goo.gl/i1rplxEARUIJCVH72

https://photos.app.goo.gl/AtX9f2C31ObOUu043

https://photos.app.goo.gl/HdP2iAyWY1ZNYQTq2

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera