Ewa Kaźmierczak odwołana z funkcji dyrektora Śremskiego Ośrodka Kultury

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Ewa Kaźmierczak nie jest już dyrektorem Śremskiego Ośrodka Kultury. Taką decyzje podjął w poniedziałek, 5 marca br. burmistrz Śremu Adam Lewandowski.

Po wielu latach pracy, Ewa Kaźmierczak została odwołana z funkcji dyrektora Śremskiego Ośrodka Kultury. Jak czytamy w zarządzeniu burmistrza:“Odwołanie jest równoznaczne z rozwiązaniem umowy o pracę bez wypowiedzenia. Przyczyną odwołania jest choroba trwale uniemożliwiająca wykonywanie obowiązków.”

Natomiast zarządzeniem burmistrza z dnia 7 marca br. pełniącą obowiązki dyrektora Śremskiego Ośrodka Kultury została Monika Pieczyńska.

Taki obrót sytuacji jest zaskakujący, ponieważ była już dyrektor ŚOK-u cieszyła się dużym zaufaniem burmistrza Śremu, który podpisał z nią długotrwałą umowę o pracę. Czy na decyzje o zwolnieniu wpłynęła zeszłoroczna edycja Dni Śremu w której wydaje się, że zawiodło wszystko z wyjątkiem publiczności ?

Przypomnijmy, że Ewa Kaźmierczak nie była obecna w pracy od ubiegłorocznych wakacji.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera