Dwa dni Otwartych Drzwi w Szkole Podstawowej nr 5 w Śremie

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Dwa dni Otwartych Drzwi w Szkole Podstawowej nr 5 w Śremie
Dwa dni Otwartych Drzwi w Szkole Podstawowej nr 5 w Śremie

Swoją ofertę edukacyjną Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Noblistów prezentowała przez dwa dni. 8 marca br. na najmłodszych czekały nie tylko nowocześnie urządzone i świetnie wyposażone sale lekcyjne, które są przystosowane do nauczania wczesnoszkolnego. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Ciekawe warsztaty dydaktyczne, magiczny dywan i szkolne podchody porwały wszystkich do zabawy.

https://photos.app.goo.gl/17VTaTYATGrHNr0Y2

Nie mniej emocjonująco było drugiego dnia, kiedy szkołę odwiedzali uczniowie klas trzecich i szóstych. Na przybyłych czekały ciekawe pokazy i doświadczenia, powtórka z przyrody i języków nie tylko obcych 🙂 Do tego pokaz tańca, rozgrywki sportowe, szkoła wizażu i wiele innych atrakcji.

https://photos.app.goo.gl/bY5qCEti2AkgqG3E3

https://photos.app.goo.gl/kjzr5MDyBZmywA2V2

https://photos.app.goo.gl/NqY9mnTufhjCc4yr2

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera