Bodychrist wystąpił w nowej śremskiej restauracji La Pizza & Chicken

W ubiegłą sobotę, 17 marca br. w nowej restauracji La Pizza & Chicken wystąpił Bodychrist znany z programów rozrywkowych takich jak Idol Mam Talent czy ostatnio Disco Star.

https://photos.app.goo.gl/dxunZJIDQPsF1uTg1

Artysta zaprezentował zarówno covery jak i swoje utwory czym porwał do zabawy publiczność.

https://photos.app.goo.gl/nLC2fzaHbr9HEys02

Miłym gestem ze strony właścicieli restauracji był tort z okazji 15 letniej pracy artystycznej Bodychrist, czym pochwalił się na swoim profilu facebookowym.

https://photos.app.goo.gl/2Txq9VfgQGuuiOMJ3

BODYCHRIST (za oficjalnym profilem artysty na faceoboku) – charyzmatyczny i ekscentryczny wokalista oraz autor tekstów związany z wieloma nurtami muzycznymi. Przygodę z muzyką rozpoczynał w latach 2003-2007 wspólnie z ex-raperem (obecnie poznańskim producentem) Merzzem, z którym tworzył skład hip-hopowy 71 GRU jednak przez wiele kolejnych lat wokalista utożsamiany był z nurtem rockowym przy czym zagrał dziesiątki koncertów klubowych oraz plenerowych. Ma na swoim koncie studyjny duet z legendą polskiej sceny rockowej Grzegorzem Kupczykiem, z którym nagrał hymn dla drużyny żużlowej ŻKS Ostrovia pt. “Za Piątkę” czy autorski singiel solowy “Smak Goryczy”, który premierę swoją miał na antenie poznańskiego Radia AFERA. W 2015 roku nawiązał trwająca do dziś współpracę z kontrowersyjnym YouTuberem – BONUSEM BGC, z którym nagrał dwie płyty: “Lecimy tutaj (Na Rejonie Nas Szukaj)” oraz “Pozdro 600”.

W tym samym czasie artysta definitywnie powrócił do korzeni hip hopowych i dzięki ogromnej popularności jaką zdobył wspólny duet z Bonusem BGC, obydwaj panowie zaczęli wspólnie koncertować po całym kraju grając w największych miastach Polski. Pierwszy koncert odbył się w rodzinnym Poznaniu w klubie Pod Minogą, na który wyprzedane zostały wszystkie bilety. W czerwcu 2016 prywatny promotor zorganizował trasę koncertową artystów po Anglii gdzie odwiedzili takie miasta jak: Luton, Warrington czy Birmingham. W Lipcu 2016 Bonus BGC & BodyChrist przyjęli zaproszenie znanego rapera TEDE na Jego 40.Urodziny i zagrali w Koszalińskim Amfiteatrze dla 4 tysięcznej publiczności.

https://photos.app.goo.gl/7PiZAQwd8H1BXyVn2

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.