Wypełnij ankietę i weź udział w konkursie z Fitness Śremski Sport!

Zapraszam do zapoznania się z tekstem traktującym o ofercie fitness w obiekcie Spółki Śremski Sport, który znajdą Państwo poniżej. Osoby korzystające z usług strefy fitness zapraszam do wypełnienia ankiety, natomiast wszyscy Państwo, którzy z oferty jeszcze nie skorzystali zapraszam do odwiedzin obiektu przy ulicy Staszica 1a.

“Mija już trzeci miesiąc od kiedy wróciliśmy z zajęciami fitness do naszego obiektu przy ulicy Staszica 1a. Potrzebowaliśmy odrobinę czasu aby wszystko zaczęło działać “po staremu” tzn. tak jak przed remontem pływalni. Dziś jesteśmy już w odpowiednim miejscu i właściwym czasie aby kontynuować rozwój specjalnie dla Was. W tej chwili oferujemy jedną z najatrakcyjniejszych ofert w rejonie. Jesteśmy jedynym obiektem sportowym w Śremie, w którym nie ma zobowiązujących umów, nie ma opłat aktywacyjnych i niepotrzebnych kaucji.

Wychodząc naprzeciw Waszemu zapotrzebowaniu podjęliśmy inicjatywę przeprowadzenia analizy sytuacji w naszej strefie obejmującej siłownię, strefę cardio oraz zajęcia grupowe. Jej narzędziem jest ankieta, która została stworzona dla potrzeb zapoznania się z poziomem atrakcyjności usług oferowanych w naszym klubie i adresowana jest oczywiście do Was!

W tej chwili oferujemy duże rabaty dla osób powyżej pięćdziesiątego roku życia, bezpłatne poranne zajęcia dla aktywnych seniorów. Zniżki dla uczniów, studentów , emerytów i rencistów. Tylko u nas jest tak szeroki wachlarz usług dodatkowych, począwszy od lodowiska, squasha, bowlingu, basenu. Ponadto bogato wyposażona strefa saun, gdzie po intensywnym wysiłku zaznasz chwili odprężenia. Jedyny Obiekt w Śremie, gdzie możesz skorzystać z zajęć fitness w wodzie. Wykwalifikowana kadra instruktorska pomoże Tobie w doborze odpowiedniego treningu, a do wyboru mają Państwo aż 45 godzin zajęć w tygodniu w ramach jednego karnetu open!

Celem przeprowadzanego badania jest również określenie zapotrzebowania na nową ofertę. Ankieta jest anonimowa, a pozyskane informacje posłużą w celach statystycznych.
Wśród klubowiczów, którzy odeślą czytelnie i kompletnie wypełnione ankiety oraz udostępnią i polubią post na naszym profilu facebook zostaną rozlosowane nagrody”

Zespół Fitness Śremski Sport 

Do wygrania dwa pakiety (dla kobiety i mężczyzny) składające się z:
• karnetu Open Fitness do naszej Strefy Fitness,
• vouchera do Pizzeri Tropicana o wartości 100 zł.

Ankieta będzie aktualna do 28.02.2018 do godz. 20:00.
Wyniki ankiety i komentarz ukażą się na naszej stronie na początku marca.

Zapraszamy i dziękujemy za pomoc!

 

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.