Śremski Sport zaprasza na Mistrzostwa Śremu Zakładów Pracy w “halówce”

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W dniu 11.03.2018 o godzinie 9.00  rozpoczną się Mistrzostwa Śremu Zakładów Pracy w halowej piłce nożnej.

Wpisowe do turnieju wynosi 400 zł. Wszyscy zainteresowani powinni zgłaszać swoje drużyny do 02.03.2018 w biurze obiektu sportowego przy ulicy Staszica 1a, lub na adres e-mail: bok@sremskisport.pl. Zespoły zgłoszone do zawodów podzielone zostaną na grupy, a harmonogram rozgrywek podany zostanie do wiadomości w tygodniu poprzedzającym wydarzenie. Dodatkowych informacji uzyskać można również pod numerem telefonu: 887 888 214 lub  61 22 28 683. Natomiast regulamin turnieju znajdą Państwo pod linkiem, który przekieruje Was na stronę Śremskiego Sportu:

Link do regulaminu

“Serdecznie zapraszamy wszystkie Zakłady Pracy ze Śremu i okolic na coroczny turniej o “Mistrzostwo Śremu w Halowej Piłce Nożnej” z uwagi na zeszłoroczną przerwę w rozgrywkach wynikającą z remontu basenu nie może Was zabraknąć w tym roku!”

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera