Śremscy policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali ukrywającego się, 43-letniego mieszkańca gminy Książ Wlkp., który był poszukiwany listem gończym wydanym przez sąd. Teraz mężczyzna kilka miesięcy spędzi w Areszcie Śledczym w Poznaniu.

14 lutego br., tuż po godz. 07.00, kryminalni zatrzymali 43-letniego mieszkańca gminy Książ Wlkp., który od grudnia 2017 roku poszukiwany był listem gończym wydanym przez sąd w Koszalinie, ponieważ nie zgłosił się do odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjanci, którzy specjalizują się w poszukiwaniach osób, wpadli na trop mężczyzny. Ukrywał się on w jednym z mieszkań w Śremie, które wynajmował.

43-latek trafił na kilka miesięcy do Aresztu Śledczego w Poznaniu za popełnione w przeszłości przestępstwo niealimentacji.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera