Policyjna akcja pn. Dyskoteka w Manieczkach: sześć osób zatrzymanych

2

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie wspierani przez funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji z Poznania prowadzili wzmożone działania pn. „Dyskoteka”, które ukierunkowane były na zwalczanie przestępczości narkotykowej. W sumie funkcjonariusze zatrzymali sześciu mężczyzn z narkotykami. Osoby te trafiły do policyjnego aresztu, a następnie usłyszały zarzuty i zostały przesłuchane. Wszyscy mężczyźni przyznali się do posiadania narkotyków i teraz czekają ich sprawy w sądzie.

W miniony weekend, w nocy z 10 na 11 lutego br., śremscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami z Poznania prowadzili akcję pn. „Dyskoteka”. W ramach działań policjanci zorganizowali na terenie powiatu śremskiego kilka posterunków kontrolnych oraz patrolowali też rejon wokół dyskoteki w Manieczkach.

W sumie, w ciągu trzech godzin, policjanci zatrzymali sześciu mężczyzn, w wieku od 21 do 34 lat, którzy posiadali narkotyki. Dwóch mężczyzn, 21 – latka z powiatu wschowskiego i 34-latka z powiatu poznańskiego, mundurowi zatrzymali w Manieczkach. Młodszy z mężczyzn posiadał 8 tabletek extasy, a starszy dwa woreczki z amfetaminą. Kolejne dwie osoby funkcjonariusze zatrzymali na posterunku kontrolnym w Pucołowie. Tam 25-latek z powiatu wschowskiego posiadał woreczek foliowy z amfetaminą, 2 tabletki extasy i marihuanę w pudełku po zapałkach. Natomiast 26-latek z powiatu wolsztyńskiego w kieszeni od spodni miał woreczek z amfetaminą. I ostatnich dwóch mężczyzn policjanci zatrzymali w Śremie, podczas patrolowania rejonu targowiska przy ul. Grunwaldzkiej. Młodszy z mężczyzn, 23-letni śremianin, posiadał zwitek foliowy z amfetaminą, a starszy 33-letni mieszkaniec Śremu, miał zwitek foliowy z marihuaną.

Wszystkie te osoby trafiły do policyjnego aresztu, a następnie usłyszały zarzuty i zostały przesłuchane. Mężczyźni przyznali się do posiadania narkotyków i teraz czekają ich sprawy w sądzie.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

2 KOMENTARZE

  1. NO I DUPA ROZPIEPSZYLI POLSKI BIZNES NARKOTYKOWY PRZY TAKIEJ AKCJI TO PABLO ESCOBAR MÓGŁBY TYLKO PRZYKLĘKNĄĆ Z SZACUNKU…WSTYD PISAC O TAKICH NALOTACH ,ZEBY TO CHOCIAŻ DILERÓW POŁAPALI OK JAKIS TAM SUKCES ALE TO ZWYKŁYCH LUDZI KTÓRZY PO TYGODNIU ZAPI%^&^%NIA W PRACY KUPUJA COS I IDA SIE ROZERWAC POTO ABY NIE ZWARIOWAC

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.