Pierwszy turniej PROXICOM SQUASH GP za nami!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Dnia 3 lutego 2018 odbył się pierwszy turniej Proxicom Squash Grand Prix.

Do turnieju przystąpiło dziesięciu zawodników, którzy zostali podzieleni na dwie grupy. Po zaciętych pojedynkach do półfinału awansowali Michał Hoffman, Paweł Ślaziński, Stanisław Fornalik oraz Jan Borkowski. W półfinale Michał Hoffmann pokonał Jana Borkowskiego 3:1, a Stanisław Fornalik Pawła Ślazińskiego 3:0. Mecz o trzecie miejsce rozstrzygnął na swoją korzyść Jan Borkowski wygrywając z Pawłem Ślazińskim. Zwycięzcą pierwszego turnieju Proxicom Squash GP został Stanisław Fornalik po zwycięstwie 3:1 z Michałem Hoffmannem.

Kolejność w pierwszym turnieju Proxicom Squash GP oraz ogólną punktację w Grand Prix znajdą Państwo na stronie www.sremskisport.pl
Zapraszamy wszystkich chętnych graczy na drugi turniej Proxicom Squash GP który odbędzie się 24.03.2018.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera