Książki: Agnieszka Lis "Latawce" / Marcel Woźniak "Mgnienie" [KONKURS]

Karnawał, Walentynki i Dzień Singla już za nami… pora zatem na ciekawe książki, które dzisiaj chcemy Wam zaproponować.

Agnieszka Lis. Pisarka, felietonistka. Z wykształcenia pianistka i dziennikarka. Mieszka pod Warszawą, gdzie próbuje odnaleźć równowagę i harmonię w pędzie życia. W czym znacząco pomaga jej pisanie, nie tylko książek. Dzisiaj prezentujemy powieść „Latawce”, która oparta jest na prawdziwych wydarzeniach.

Jeszcze nikt tak pięknie nie mówił o skrywanym smutku…

Grzegorz ma kilka lat, gdy jego ojciec opuszcza rodzinę. Chłopiec został z matką, z którą z każdym rokiem coraz trudnej mu się porozumieć. Ojciec był mistrzem i autorytetem, matka jest łatwowierną, kochającą, uległą kobietą. Ona wybacza kolejne błędy, Grzegorz przekracza kolejne granice.
Myliłby się jednak ten, kto by uznał, że to zwyczajna opowieść o konflikcie pokoleń, toksycznych relacjach i braku zrozumienia. Bo „Latawce” to próba nieustannego poszukiwania wolności, tęsknota za nią. Ale czy Grzegorz ją odnajdzie, czy też da się oszukać jej złudzeniu ? W pewnej chwili chłopak dotkliwie się przekona, że jednak człowiek nie ma skrzydeł…
 

Marcel Woźniak. Absolwent filologii polskiej, scenarzysta telewizyjny, twórca filmów krótkometrażowych, wieloletni dziennikarz i reporter. Debiutował książką „Powtórka”, a dzisiaj prezentujemy ciąg dalszy „Mgnienie”.

Leon Brodzki wraca do gry!

Nawet gdy Heraklit ląduje za kratkami, policjant nie może długo cieszyć się spokojem. Brutalne morderstwo i porwanie młodej dziewczyny zmuszają go do wznowienia śledztwa. Sprawa jest trudniejsza, bo dotyczy jego rodziny, a morderca będzie zabijał póki nie złapie go policja. Brodzki zaczyna prawdziwy wyścig z czasem.
W Mgnieniu detektyw mierzy się z własnymi demonami i mrocznym przeciwnikiem. Dokąd prowadzi trop Człowieka w Kapeluszu ? Jaką zagadkę skrywa przeszłość rodziny Brodzkich ? Ile osób musi zginać, by detektyw rozwiązał zagadkę ?

Gdy zegar zbrodni tyka, najistotniejsze są wskazówki.

 

Zainteresowała Ciebie któraś z proponowanych książek ? Chcesz zobaczyć jak pięknie można mówić o skrywanym smutku ? Jesteś zainteresowana/y historią policjanta, który nie może długo cieszyć się spokojem ?

 

KONKURS !!!

Mamy dla WAS owe książki 🙂

Wystarczy napisać NAM tytuł książki wraz z imieniem i nazwiskiem autora 🙂

Na wiadomości od WAS czekamy do piątku, 23 lutego br. Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod tekstem, na facebooku, google+ lub twitterze – jesteśmy prawie wszędzie 🙂 a także na adres e-mail: kontakt@naszsrem.pl i fan page Śremska Grupa Fotograficzna.

Wygrały następujące osoby:

 

Za książki dziękuję wydawnictwu Czwarta Strona: http://czwartastrona.pl
Agnieszka Lis “Latawce”: http://czwartastrona.pl/ksiazki/latawce/

Marcel Woźniak “Mgnienie”: http://czwartastrona.pl/ksiazki/mgnienie/

 

Regulamin konkursów regulamin_konkursow_naszsrem_pl

Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Similar Posts

8 Comments

  1. Marcel Woźniak "Mgnienie" to moje marzenie. Uwielbiam kryminały i ten proces szukania mordercy cały 🙂

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.