Dobry występ Śremskich bokserów na gali "Night of Champions"

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W sobotę 10 lutego na EXTRA GALA “Night of Champions” zorganizowanej w Środzie Wielkopolskiej przez SamolewskiGym oraz Akademia Boksu Krzysztof Chudecki zaprezentowali się zawodnicy sekcji bokserskiej Śremskiego Klubu Sportowego WARTA, którzy pod okiem trenera Krzysztofa Lewandowskiego stoczyli swoje pierwsze pojedynki w tym roku.

Jakub Sarnowski, który jednocześnie trenuje z grupą ŚF Crew wygrał jednogłośnie na punkty swój pojedynek, był to powrót do po dwuletniej przerwie od startów i jak widac całkiem udany. Marcin Nawrot, nie miał już tyle szczęścia co klubowy kolega i niestety przegrał 2 do 1. Walka Marcina była bardzo dobra i wyrównana, natomiast to ręka Tomka Nowickiego z Szamotuły Boxing Team powędrowała do góry podczas wyczytywania werdyktu.

Organizatorami gali byli Grzegorz Samolewski i Krzysztof Chudecki, którzy stanęli na wysokości zadania i stworzyli ciekawe widowisko. Na gali gościem specjalnym był Michal Chudecki, który podobnie jak jego brat Krzysztof są wychowankami sekcji bokserskiej  klubu Warta Śrem. 

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera