Dobry występ Śremskich bokserów na gali "Night of Champions"

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W sobotę 10 lutego na EXTRA GALA “Night of Champions” zorganizowanej w Środzie Wielkopolskiej przez SamolewskiGym oraz Akademia Boksu Krzysztof Chudecki zaprezentowali się zawodnicy sekcji bokserskiej Śremskiego Klubu Sportowego WARTA, którzy pod okiem trenera Krzysztofa Lewandowskiego stoczyli swoje pierwsze pojedynki w tym roku.

Jakub Sarnowski, który jednocześnie trenuje z grupą ŚF Crew wygrał jednogłośnie na punkty swój pojedynek, był to powrót do po dwuletniej przerwie od startów i jak widac całkiem udany. Marcin Nawrot, nie miał już tyle szczęścia co klubowy kolega i niestety przegrał 2 do 1. Walka Marcina była bardzo dobra i wyrównana, natomiast to ręka Tomka Nowickiego z Szamotuły Boxing Team powędrowała do góry podczas wyczytywania werdyktu.

Organizatorami gali byli Grzegorz Samolewski i Krzysztof Chudecki, którzy stanęli na wysokości zadania i stworzyli ciekawe widowisko. Na gali gościem specjalnym był Michal Chudecki, który podobnie jak jego brat Krzysztof są wychowankami sekcji bokserskiej  klubu Warta Śrem. 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.