Bokserskie sparingi międzyklubowe w Śremskim Sporcie

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W czwartek 22.02.2018 w hali sportowej Śremski Sport odbyły się bokserskie sparingi międzyklubowe organizowane przez nasz rodzimy klub bokserski – Boks Śrem czyli sekcję boksu ŚKS WARTA. W wydarzeniu wzięły udział takie kluby jak Średzki Klub Bokserski, Klub bokserski Zaniemyśl czy Śremscy Fanatycy.

“Na sparingi wstawiło się ponad 40 zawodników z czterech klubów, mieliśmy okazję wspólnie sprawdzić nasze umiejętności co nas bardzo cieszy. Na pewno będziemy powtarzać takie spotkania w przyszłości.Wszystkim biorącym udział dzięki za odwiedziny i do zobaczenia wkrótce!” – mówi Patryk Klupś jeden z trenerów sekcji bokserskiej, jednocześnie zachęca do spróbowania swoich sił w boksie:

“Boksy są dla wszystkich, młodych czy dorosłych…mężczyzn czy kobiet -zapraszamy wszystkich do Nas!”

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera