AQUA PARTY 10 marca w Śremskim Sporcie

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Śremski Sport zachęca do wzięcia udziału w imprezie organizowanej z okazji dnia kobiet pn. “AQUA PARTY”

“Jest to kontynuacja wydarzenia , które w latach wcześniejszych można było spotkać pod nazwą “Tropical Party”. Podczas imprezy, oprócz kompleksu basenów i dostępu do strefy saun przygotowane będą dodatkowe atrakcje. W programie imprezy przewidziane są m.in. aqua aerobik, porady dietetyczne, porady kosmetyczne oraz wiele innych atrakcji o których poinformujemy już wkrótce.” – można przeczytać na stronie www. Śremskiego Sportu

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 10 marca 2018 r. w godzinach od 20:00 do 24:00. Koszt uczestnictwa to 35 zł, bilety można nabyć już od środy 28 lutego w biurze organizacji imprez, a szczegółowych informacji uzyskać można na stronie www.sremskisport.pl lub na profilu facebook – Fitness Śremski Sport.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera