|

Zbyt piękne – nowa książka Olgi Rudnickiej już niedługo w księgarniach

Zbyt piękne, to nowa książka śremskiej pisarki Olgi Rudnickiej, która już niedługo pojawi się w księgarniach w całej Polsce. Data wydania ustalona jest na 13 lutego, czyli dzień przed Walentynkami.

Tradycyjnie już na stronie wydawnictwa Prószyński i S-ka książka skategoryzowana została jako kryminał – sensacja – thriller, ale czytając wcześniejsze tytułu Olgi śmiało możemy napisać, że na dobry humor nie będziemy mogli narzekać.

Zbyt piękne – nowa książka Olgi Rudnickiej już niedługo w księgarniach

Zuzanna kupuje dom po okazyjnej cenie. Wie, że wymaga on sporych nakładów, ale na marzeniach się nie oszczędza. Nowy dom, nowa praca, nowe życie. Wreszcie będzie mogła mieć kota, psa i różanecznik w ogrodzie.

Tymoteusz kupuje stare mieszkania, remontuje je i sprzedaje po wyższej cenie. Jakież jest jego zdziwienie, gdy na progu niedawno nabytego domu pojawia się nieznajoma młoda kobieta i twierdzi, że to jej własność.

Oboje padli ofiarą oszusta, który sprzedał nieruchomość dwóm osobom, a następnie zniknął wraz z pieniędzmi. Tymoteusz nie zamierza ustąpić i wyprowadzić się ze swojego nabytku. Zuza zaciągnęła kredyt, więc również nie zamierza zrezygnować. Jedyne, co im pozostaje, to zawiązać sojusz, znaleźć oszusta i odzyskać pieniądze.

Olga Rudnicka (ur. 1988) – znana autorka powieści sensacyjnych „Natalii 5”, „Cichy wielbiciel”, „Były sobie świnki trzy” i wielu, wielu innych. Miłośniczka zwierząt, natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.

Podobne wpisy

Jeden komentarz

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.