W Dolsku odbyło się Spotkanie świąteczno-noworoczne

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W minioną sobotę, a więc w Uroczystość Trzech Króli w Katolickim Domu Kultury w Dolsku odbyło się Spotkanie świąteczno-noworoczne połączone ze wspólnym kolędowaniem. Była to inicjatywa lokalnego proboszcza – Rafała Pleszewy. Dodatkowo na scenie zaprezentował się Zespół Pieśni i Tańca LUSOWIACY.

Oprócz świątecznego nastroju powstałego za sprawą prezentowanych wykonań kolęd i pastorałek nie zabrakło także chwili na wspólne podzielenie się opłatkiem oraz złożenie noworocznych życzeń. Była to doskonała okazja do integracji miejscowej społeczności. Licznie zgromadzona publiczność mogła poczuć też góralski klimat za sprawą występu Zespołu Pieśni i Tańca LUSOWIACY. Wydarzenie bez wątpienia można zaliczyć do grona tych udanych, ponieważ wszystkie cele oraz plany stawiane przez organizatorów jak i artystów zostały zrealizowane. To na pewno cieszy i jest motywacją do realizacji kolejnych przedsięwzięć.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera