Sylwester Kaczmarek gościem pierwszych warsztatów pn. Sport od kuchni

Sylwester Kaczmarek gościem pierwszego warsztatu pn. Sport od kuchni
Sylwester Kaczmarek gościem pierwszego warsztatu pn. Sport od kuchni
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Sport od kuchni, to cykl warsztatów mających propagować sport i uświadamiać uczestnikom zajęć jak łączyć zamiłowanie do aktywności z życiem prywatnym oraz świadomie dokonywać wyborów związanych z żywieniem. Celem cykliczności spotkań jest również uświadamianie, jak zadbać o swoją formę poprzez umiejętne dopasowanie schematów żywieniowych do własnych potrzeb prywatnych czy też treningowych.

Pojawią się również tematy związane z treningiem w sporcie… niekoniecznie siłowym, ale też biegowym czy treningiem w sportach Walki… Warsztaty o których mowa będą odbywały się na terenie Śremskiego Sportu o których będziemy informować z wyprzedzeniem.

Motywacja w Sporcie

To temat przewodni wczorajszych rozmów między prowadzącymi a uczestnikami „posiedzenia” . Gościem specjalnym, który starał motywować przybyłe osoby poruszając przy tym tematy mniej lub bardziej drażliwe w sporcie był Sylwester Kaczmarek. To kulturysta mieszkający w Poznaniu który w swojej karierze sportowej mimo swojego młodego wieku osiągnął bardzo dużo! Genetyk – tak nazywają go największe sławy żelaznego sportu w naszym kraju. Lecz z przyczyn prywatnych a głębiej patrząc zdrowotnych… starty w sportach sylwetkowych stoją póki co pod wielkim znakiem zapytania.

Sylwek mimo tego, iż jest świadomy ograniczeń nie załamując się dalej stara się rozwijać i przekazywać swoją wiedzę oraz doświadczenie motywując przy tym innych ludzi do zmiany nawyków we własnym życiu… oczywiście na lepsze i z korzyścią dla zdrowia.

Podczas upływającego czasu za drzwiami sali fitness w obiekcie Śremskiego Sportu swoje „trzy grosze” dorzucili również sportowcy tacy jak Michał Kasprzak trenujący Street Workout i miłośnik zdrowego żywienia oraz Bartosz Siejak, czyli ja – trener i dietetyk sportowy.

Osoby te będą moderatorami nadchodzących spotkań od których będziecie mogli dowiedzieć się jak rozpocząć swoją przygodę ze sportem a dla bardziej doświadczonych mogą okazać się pomocne takie tematy jak np. Budowa objętości treningowej w dyscyplinach sportowych. Ale żeby nie było nudno na większości spotkań w najbliższym czasie będą się pojawiały również osoby znane większości społeczeństwa które jako „gwiazdy” opowiadać będą jak wyglądała ich droga do „sławy” !

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.