Sylwester Kaczmarek gościem pierwszych warsztatów pn. Sport od kuchni

Sport od kuchni, to cykl warsztatów mających propagować sport i uświadamiać uczestnikom zajęć jak łączyć zamiłowanie do aktywności z życiem prywatnym oraz świadomie dokonywać wyborów związanych z żywieniem. Celem cykliczności spotkań jest również uświadamianie, jak zadbać o swoją formę poprzez umiejętne dopasowanie schematów żywieniowych do własnych potrzeb prywatnych czy też treningowych.

Pojawią się również tematy związane z treningiem w sporcie… niekoniecznie siłowym, ale też biegowym czy treningiem w sportach Walki… Warsztaty o których mowa będą odbywały się na terenie Śremskiego Sportu o których będziemy informować z wyprzedzeniem.

Motywacja w Sporcie

To temat przewodni wczorajszych rozmów między prowadzącymi a uczestnikami „posiedzenia” . Gościem specjalnym, który starał motywować przybyłe osoby poruszając przy tym tematy mniej lub bardziej drażliwe w sporcie był Sylwester Kaczmarek. To kulturysta mieszkający w Poznaniu który w swojej karierze sportowej mimo swojego młodego wieku osiągnął bardzo dużo! Genetyk – tak nazywają go największe sławy żelaznego sportu w naszym kraju. Lecz z przyczyn prywatnych a głębiej patrząc zdrowotnych… starty w sportach sylwetkowych stoją póki co pod wielkim znakiem zapytania.

Sylwek mimo tego, iż jest świadomy ograniczeń nie załamując się dalej stara się rozwijać i przekazywać swoją wiedzę oraz doświadczenie motywując przy tym innych ludzi do zmiany nawyków we własnym życiu… oczywiście na lepsze i z korzyścią dla zdrowia.

Podczas upływającego czasu za drzwiami sali fitness w obiekcie Śremskiego Sportu swoje „trzy grosze” dorzucili również sportowcy tacy jak Michał Kasprzak trenujący Street Workout i miłośnik zdrowego żywienia oraz Bartosz Siejak, czyli ja – trener i dietetyk sportowy.

Osoby te będą moderatorami nadchodzących spotkań od których będziecie mogli dowiedzieć się jak rozpocząć swoją przygodę ze sportem a dla bardziej doświadczonych mogą okazać się pomocne takie tematy jak np. Budowa objętości treningowej w dyscyplinach sportowych. Ale żeby nie było nudno na większości spotkań w najbliższym czasie będą się pojawiały również osoby znane większości społeczeństwa które jako „gwiazdy” opowiadać będą jak wyglądała ich droga do „sławy” !

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.