Światła na obwodnicy Śremu – bezpieczeństwo plus korki gratis

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Światła na obwodnicy Śremu - bezpieczeństwo plus korki gratis
Światła na obwodnicy Śremu - bezpieczeństwo plus korki gratis

Blisko dziewięć miesięcy od zamontowania świateł czekaliśmy na ich uruchomienie. W środę, 10 stycznia sygnalizacja świetlna w końcu zaczęła działać. Jako mieszkańcy z całą pewnością zyskaliśmy większe bezpieczeństwo, gdyż czasami wyjazd ze Śremu na obwodnicę graniczył z cudem. Szczególnie samochodem ciężarowym. Niestety korki dostaliśmy “w gratisie”…

Siódmego maja 2017 roku zamontowano sygnalizację świetlną na obwodnicy Śremu i przyznajemy, że sami przyklasnęliśmy temu pomysłowi. Nareszcie będzie bezpieczniej.

Będzie bezpieczniej. Nareszcie! (y)

Post udostępniony przez naszsrem.pl (@naszsrem)

Niestety nie spodziewaliśmy się, że niejako “w pakiecie” z bezpieczeństwem otrzymamy korki, jakie tworzą się codziennie rano oraz popołudniami. Szczególnie ze strony Dolska.

 

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera