PROXICOM SQUASH Grand Prix

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W lutym startuje PROXICOM SQUASH GP!

Jest to cykl turniejów, które odbywać się będą na kortach do squasha w obiekcie Śremskiego Sportu przy ul. Staszica 1a. Turnieje mają na celu promocję tej dyscypliny jak i integrowanie wszystkich miłośników tego sportu w naszym mieście. Grand Prix składać się będzie z 5 turniejów, z których trzy odbędą się w pierwszej połowie roku, oraz dwa po wakacjach letnich. Pierwszy turniej zaplanowano na sobotę 03.02.2018r. start o godz. 16.00!

 

Zgłoszenia przyjmowane będą do 29.01.2018 r w obiekcie Śremskiego Sportu, natomiast rezerwacji miejsc można dokonać pod numerem tel.61 222 86 83 lub email bok@sresmkisport.pl. Zgłoszenie powinno zawierać Imię i Nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail, numer telefon oraz wpisowe w wysokości 20 zł.

Cykl turniejów Grand Prix odbywa się dzięki firmie Proxicom.  http://www.proxicom.pl
Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera