Najsympatyczniejszy kierowca Komunikacji Miejskiej w Śremie – konkurs

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Pamiętacie sytuację, w której kierowca Komunikacji Miejskiej blokował inne samochody przy Cmentarzu Komunalnym w Śremie? Na pracownika autobusu wylała się fala hejtu. Jak się później okazało, kierowca autobusu zachował się prawidłowo, co potwierdza również nagranie z monitoringu udostępnione przez przewoźnika, czyli firmę Totem.

https://naszsrem.pl/autobus-blokowal-inne-samochody-przy-cmentarzu-komunalnym-w-sremie/

Całe zdarzenie rozwiązało worek z komentarzami na temat pracy kierowców Komunikacji Miejskiej w Śremie. Wiele osób zarzucało im brak życzliwości oraz dobrego wychowania.

https://naszsrem.pl/autobus-blokowal-inne-samochody-przy-cmentarzu-jest-wyjasnienie-i-nagranie-monitoringu/

Mając świadomość, iż ich praca jest bardzo stresująca oraz fakt, że wiele pracowników komunikacji jest lubianych wśród śremskich pasażerów Burmistrz Śremu postanowił ogłosić konkurs na najsympatyczniejszego kierowcę. Szkoda, że bardzo trudno go znaleźć wchodząc na stronę internetową urzędu  Naszym zdaniem taki konkurs powinien “rzucać się w oczy”, bo w tej chwili nikt go nie znajdzie…

Konkurs trwa od 19 stycznia 2018 r. do 28 lutego 2018 r. Swoje głosy można oddawać tutaj: http://www.srem.pl/Aktualnosci-i-Wydarzenia/Konkurs-na-najsympatyczniejszego-kierowce-komunika.

Informacja o wynikach konkursu zostanie umieszczona w dniu 1 lutego 2018 roku na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Śremie. Dla najsympatyczniejszego kierowcy przewidziano nagrodę pieniężną (1000 zł)

Organizatorem konkursu jest Operator Komunikacji Miejskiej w Śremie Firma TOTEM Sp. z o.o.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera