|

Formacja taneczna Flawless ze Śremską Żyrafą 2017

Flawless, formacja taneczna prowadzona przez Jabłońska Dance Academy zdobyła Śremską Żyrafę 2017. Do 5 stycznia 2018 r. do godz. 15.00 trwał plebiscyt, podczas którego można było wybrać najbardziej interesująca i wartościową kandydaturę. W sali Bazar przy ulicy Stary Rynek 5 w Śremie odbyła się gala Śremskie Żyrafy 2017.

Burmistrz Śremu do nagrody “Śremskiej Żyrafy”, przyznawanej za największe osiągnięcia i inicjatywy śremian ogłosił 5 nominacji: Adrian Stempniak, Hanna Okoniewska, Roxana Tutaj, Robert Gołębiowski, Flawless.

Flawless, to formacja taneczna prowadzona przez Jabłońska Dance Academy, która w listopadzie 2017 roku zwyciężyła polską edycję DANCEHALL MASTER WORLD 2018.

Dziewczyny w wieku od 16 do 23 lat zdobyły również brąz w XIV Turnieju Formacji Tanecznych w Mosinie oraz złoto w Day of Street w Brodnicy. Tańczą: Oliwia Pachura, Roksana Pachura, Sandra Pachura, Adrianna Mizgalska, Julia Matuszewska, Martyna Ojcieszak, Monika Kosmala, Zosia Kubera, Weronika Chrabąszcz Anita Piasecka, Anna Wesołek, Martyna Czaplicka, Anna Dłużak, Monika Kaźmierczak oraz Julia Jabłońska, która jest trenerką grupy.

Wkrótce na naszsrem.pl pojawi się galeria zdjęć autorstwa Szymona Mądrego z gali Śremskie Żyrafy 2017.

Śremskie Żyrafy (fot. Szymon Mądry)
Śremskie Żyrafy (fot. Szymon Mądry)

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.