|||

Książki: Joanna Szarańska “Cztery płatki śniegu” / Natalia Sońska “Zakochaj się, Julio” [KONKURS]

Święta Bożego Narodzenia w pełni… Prezenty rozpakowane, chyba że ktoś dostał rózgę 🙂 Dla takich osób, jak i grzecznych mamy dwie propozycje książkowe.

Joanna Szarańska to osoba pogodna z czarującym uśmiechem. Zakochana w piłce nożnej, języku hiszpańskim i książkach. Miłośniczka powieści Stephena Kinga. Blogerka z zamiłowania, pisarka dotychczas szufladowa i nałogowa marzycielka. Chce nam pokazać, że święta mogą być wyjątkowe… nawet gdy z nieba spadną “Cztery płatki śniegu” na krzyż…

Gwiazdka za pasem, w powietrzu pachnie makowcem, goździkami i zieloną choinką. Mieszkańcy małego miasteczka myślą już o przygotowaniach świątecznych, ale na drodze lepienia uszek i łańcuchów choinkowych staną im rodzinne perypetie. Zabiegani zapomną, co naprawdę liczy się w świętach. Na szczęście ktoś im o tym przypomni…

Boże Narodzenie było ulubionym świętem Anny. Szkoda, że całą przyjemność płynących z tych magicznych dni niweczyły narzekania jej męża, Waldemar, dla którego święta były jedyną okazją do wydawania pieniędzy! Podczas wigilijnej wieczerzy zazwyczaj narzekał, stękał i kwękał tak mocno, uskarżając się na wysokie ceny, niepotrzebne sprawunki i wzrost kosztów oświetlenia spowodowany podłączeniem półmetrowej choinki, że Anna miała ochotę roztrzaskać na jego głowie wazę z zupą grzybową.

Ciepła, przepełniona humorem i wzruszeniami opowieść o tym, co jest naprawdę ważne.

Natalia Sońska, pełna życia i przepełniona pozytywną energią. Pisanie dla niej jest pasją i przyjemnością. Tworzy przepiękne opowieści nie tylko o miłości, lecz także o emocjach – nie zawsze tych łatwych. Stara się w nich przekazać, że życie potrafi zaskakiwać i w dużej mierze od człowieka zależy, jak potoczą się jego losy. Taką właśnie historią jest “Zakochaj się, Julio”.

Zimowa sceneria polskich gór i wzruszająca opowieść o miłości jak z bajki.

Julia jest nauczycielką w jednym z krakowskich liceów. Młoda i ambitna, cieszy się wśród uczniów szacunkiem oraz sympatią. Dziewczyna ma złote serce, a dla swoich wychowanków jest w stanie zrobić wszystko, nawet narazić własną reputację!

Jakub realizuje się życiowo i zawodowo – jego firma deweloperska prężnie się rozwija, a narzeczona – Dagmara – wydaje się wymarzoną partnerką. Mimo to Jakub odczuwa pewien niedosyt i pustkę. Przypadkowe spotkanie z Julią na jednym z górskich szlaków wywoła lawinę zdarzeń. Czyżby Jakub odnalazł prawdziwą księżniczkę ? Czy drogi tych dwojga zejdą się na zawsze ?

Morał z tej opowieści może płynąć tylko jeden – szlachetne i dobre serce zawsze zwycięży fałsz i dwulicowość innych…

Zainteresowała Ciebie któraś z proponowanych historii ? Chcesz zobaczyć jak święta mogą być wyjątkowe ? Chcesz poznać miłość jak z bajki ?

 

KONKURS !!!

Mamy dla WAS owe książki 🙂

Wystarczy napisać NAM tytuł książki wraz z imieniem i nazwiskiem autora 🙂

Na wiadomości od WAS czekamy do niedzieli, 31 grudnia (końca 2017 roku). Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod tekstem, na facebooku, google+ lub twitterze – jesteśmy prawie wszędzie 🙂 a także na adres e-mail: kontakt@naszsrem.pl i fan page Śremska Grupa Fotograficzna.

Wygrały następujące osoby:

Za książki dziękuję wydawnictwu Czwarta Strona: http://czwartastrona.pl
Joanna Szarańska “Cztery płatki śniegu”: http://czwartastrona.pl/ksiazki/cztery-platki-sniegu/

Natalia Sońska “Zakochaj się, Julio”: http://czwartastrona.pl/ksiazki/zakochaj-sie-julio/

 

Regulamin konkursów regulamin_konkursow_naszsrem_pl

Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Podobne wpisy

12 komentarzy

  1. Natalia Sońska “Zakochaj się Julio”.
    Potem zmienię imię na swoje i może sama się zakocham 🙂

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.