Dolsk: Zbiórka prezentów dla Domu Dziecka w Bodzewie

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Stowarzyszenie na rzecz wspierania aktywności lokalnej w Gminie Dolsk od trzech lat tuż przed świętami Bożego Narodzenia organizuje zbiórkę prezentów świątecznych dla dzieci w wieku 11-18 lat z Domu Dziecka w Bodzewie.

Osoby chcące dołączyć się do tej akcji mogą dostarczyć przygotowane upominki w najbliższy piątek w godzinach 15:00-17:00 do Katolickiego Domu Kultury w Dolsku. Jeszcze tego samego dnia członkowie wspomnianego stowarzyszenia wybiorą się do Domu Dziecka w Bodzewie, przekażą zgromadzone prezenty, a także wspólnie będą piec pierniki. Jest to idealna na zrobienie czegoś pozytywnego dla innych osób zupełnie bezinteresownie. Boże Narodzenie coraz bliżej, a każdy z nas przy małym nakładzie wysiłku może dołożyć swoją cegiełkę do tego, aby magia świąt i niepowtarzalny klimat panował również wśród osób, które święta te spędzą w Domu Dziecka. Raz jeszcze zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy! Okazane dobro prędzej czy późnej wróci ze zdwojoną siłą!

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera