Będzie lodowisko w tym sezonie w Śremie – szczegóły wkrótce

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Lodowisko
Lodowisko

Od dłuższego czasu zasypujecie nas pytaniami, czy będzie w tym roku lodowisko w Śremie. Możemy odpowiedzieć: tak, będzie lodowisko w tym sezonie w Śremie. Niestety ze względu na wydłużony czas remontu basenu, przesunięty został również termin jego otwarcia.

Rok temu teren wokół lodowiska był jednym wielkim placem budowy. Pomimo, iż zamknięcie lodowiska nie odbyło się z winy Śremskiego Sportu, na spółkę spadła fala hejtu. Trzeba przyznać, iż w tym roku pomimo, iż wydłużony został termin remontu basenu, lodowisko zostanie otwarte i za to należą się duże brawa. Pomimo, iż renowacja pływalni wiązała się z dużym nakładem sił, udało się sprostać oczekiwaniom mieszkańców i otworzyć również lodowisko.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera