Wodnika Śrem po 2 latach oczekiwania na basen czekają wyższe wydatki

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Wodnik Śrem, klub pływacki, który na stałe zapisał się w historii naszego powiatu, przez dwa lata toczył wielką walkę o rozwój swoich zawodników pomimo braku basenu w swoim macierzystym mieście. Z dużymi sukcesami, gdyż przez ten okres zebrano worek medali na wszelkiego rodzaju zawodach sportowych, a pływacy Wodnika trenowali w oddalonym o ok. 30km Gostyniu. Teraz, gdy otwarcie basenu w Śremie jest już coraz bliżej, czekają ich niespodzianki w postaci wyższych wydatków m.in. za wynajem toru.

Swoje rozgoryczenie nie kryją również rodzice dzieci, które trenują w Wodniku Śrem. “(…)My, rodzice dzieci uczęszczających do klas sportowych pływackich zwracamy się z prośbą o wyjaśnienie dlaczego jako jedyni w gminie ponosiliśmy i ponosić będziemy koszty związane z dowozem na zajęcia szkolne w ramach klas pływackich.(…)” oraz “(…)Jesteśmy także zaniepokojeni informacjami o wzroście kosztów wynajmu basenu, jakie ma ponosić klub Wodnik.(…)” możemy przeczytać w liście wystosowanym do Burmistrza Śremu oraz Radnych Rady Miejskiej.

Treść listu przedstawicieli rodziców klas: IV F, V E, VI E oraz VII C Szkoły Podstawowej nr 6 w Śremie do Burmistrza oraz Radnych Rady Miejskiej w Śremie!

Wodnika Śrem po 2 latach oczekiwania na basen czekają wyższe wydatki
Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera