Weronika Burlaga związała się rocznym kontraktem ze Startem Gniezno

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Weronika Burlaga związała się rocznym kontraktem ze Startem Gniezno
Weronika Burlaga związała się rocznym kontraktem ze Startem Gniezno

Weronika Burlaga związała się rocznym kontraktem ze Startem Gniezno. Kariera żużlowa Weroniki Burlagi, 18-letniej dziewczyny z Drzonku koło Dolska nabiera tempa. W październiku zdała egzamin na licencję w polskim żużlu, a w listopadzie związała się kontraktem ze Startem Gniezno.

Weronika Burlaga jest drugą zawodniczką (po Klaudii Szmaj), która podpisała profesjonalny kontrakt z klubem żużlowym w Polsce. Pozostaje nam pogratulować Weronice oraz życzyć przebicia się do pierwszego składu Startu Gniezno. O to będzie jej niezwykle trudno, ale z całą pewnością na początku kariery wielu mówiło Weronice, że “w żużlu” nie będzie jej łatwo. 18- letnia dziewczyna spod Śremu pokazuje jednak wszystkim, że nie przejmuje się krytyką i powoli realizuje swoje marzenia. Uzyskała licencję, podpisała kontrakt, teraz wszystko zależy od niej.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera