Uczniowie śremskiego Ekonomika w Banku Zachodnim WBK

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Uczniowie śremskiego Ekonomika w Banku Zachodnim WBK
Uczniowie śremskiego Ekonomika w Banku Zachodnim WBK

W dniu 7.11.2017 uczniowie klasy III E z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie udali się do Banku Zachodniego WBK. Celem wyjścia uczniów było spotkanie oraz prezentacja na temat zakładania firmy “krok po kroku” i niebezpieczeństw, które mogą nas spotkać na co dzień przy użytkowaniu swoich kont bankowych.

Wśród prowadzących spotkanie była absolwentka naszego ekonomika, która podzieliła się uwagami na temat swojej kariery zawodowej i roli jaką w niej odegrała nauka w naszej szkole. Okazuję się, że zawsze mile wraca do wspomnień o szkole. Wskazała także jak nauka w niej przełożyła się na to co robi obecnie jako pracownik banku.

Grupa została również wprowadzona w specyfikacje nowego konta BZWBK ,,Konto Jakie Chcę”. Na koniec czekała ekonomistów praca w grupach która dotyczyła zaaranżowania krótkiego spotu reklamowego najnowszego konta banku. Rywalizacja pomiędzy drużynami ekonomistów była bardzo zacięta wiec ogłoszono remis czterech grup. Każdy uczeń został wynagrodzony małym gadżetem ufundowanym przez bank a spotkanie dobiegło końca.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera