|

Sylwia Grzeszczak i Michał Szpak gwiazdami Dni Śremu 2018?

Sylwia Grzeszczak i Michał Szpak gwiazdami Dni Śremu 2018? Od 17 października do 15 listopada 2017 roku na stronie Urzędu Miejskiego w Śremie internauci typowali artystów oraz gatunki muzyczne, które chcieliby usłyszeć podczas Dni Śremu 2018.

Swoje preferencje muzyczne określiło blisko dwa tysiące śremian. Mieszkańcy najczęściej proponowali koncerty: Sylwii Grzeszczak, Michała Szpaka, Grzegorza Wilka, Dawida Kwiatkowskiego, Zenona Martyniuka. W ankiecie wskazanych zostało także ponad stu innych wykonawców.

To naturalnie wcale nie oznacza, że Ci artyści na pewno pojawią się na scenie Dni Śremu 2018. Teraz następuje czas negocjacji z wybranymi gwiazdami.

Przypomnijmy, że całkiem niedawno zarówno Sylwię Grzeszczak, jak i Michała Szpaka mogliśmy usłyszeć niedaleko Śremu. Michał Szpak wystąpił w maju w Kórniku podczas XXIV Spotkań z Białą Damą (https://naszsrem.pl/jestes-bohaterem-czyli-michal-szpak-korniku/), natomiast Sylwia Grzeszczak wystąpiła w lipcu w Zaniemyślu podczas XXXIX Zaniemyskich Bitew Morskich (https://naszsrem.pl/tamta-dziewczyna-czyli-sylwia-grzeszczak-zaniemyslu-zdjecia-video-szymon-madry/).

Podobne wpisy

43 komentarze

  1. Zarąbisty wybór bedzie też jak Michasia wybiorą, ale po licznej widowni w Kórniku to myślę, że nie będą mieli wątpliwości napewno Michasia wybiorą.

  1. Ma głos, charyzme, a to że ma specyficzny ubiór to co z tego? Rockowi artysci w katach 80-tych też zapuszczali włosy, malowali paznokcie i tak dalej? Chyba że ten komentarz to zazdrość bo samemu jest się przegrywem

  2. On musi przejść nie ma bata, że nie. Michał ma świetny kontakt też z publicznością Jego żarty bawią do łez, kocha dzieci i zwierzęta. Ma wielkie sercei takich artystów sie ceni, który wniosą coś na tą scene, a nie tylko odśpiweją swoje kase zgarną i do widzenia, a Michał jest ciepłym mężczyzną. Uwwielbiam Go.

  1. chłopie pokazał bardzo wiele, ale to trzeba odczuc jakie ma przekazy do Nasi co chce nam przekazac w trakcie koncertu. Jestem fanką Michała i cenie sobis Jego głos osobowośćwielkie dobre serce ciepło chłowieka.

 1. ŻENADA!!!!! Z ROKU NA ROK CO RAZ GORZEJ Z WYKONAWCAMI. GIMBAZA I PODSTAWÓWKA RZĄDZI. NIE RÓBCIE GŁOSOWANIA. ZAPROŚCIE NORMALNYCH WYKONAWCÓW. KULT, PERFECT, IRA, KUKIZ ITP

  1. perfect ok ale reszta to żenada, a Michałek to najleprzy z najleeprzych innych polskich młodych wykonawców nie ma tak dobrych jak Michał z czteroma aktowym głosem.

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.