Sylwia Grzeszczak i Michał Szpak gwiazdami Dni Śremu 2018?

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Sylwia Grzeszczak i Michał Szpak gwiazdami Dni Śremu 2018? Od 17 października do 15 listopada 2017 roku na stronie Urzędu Miejskiego w Śremie internauci typowali artystów oraz gatunki muzyczne, które chcieliby usłyszeć podczas Dni Śremu 2018.

Swoje preferencje muzyczne określiło blisko dwa tysiące śremian. Mieszkańcy najczęściej proponowali koncerty: Sylwii Grzeszczak, Michała Szpaka, Grzegorza Wilka, Dawida Kwiatkowskiego, Zenona Martyniuka. W ankiecie wskazanych zostało także ponad stu innych wykonawców.

To naturalnie wcale nie oznacza, że Ci artyści na pewno pojawią się na scenie Dni Śremu 2018. Teraz następuje czas negocjacji z wybranymi gwiazdami.

Przypomnijmy, że całkiem niedawno zarówno Sylwię Grzeszczak, jak i Michała Szpaka mogliśmy usłyszeć niedaleko Śremu. Michał Szpak wystąpił w maju w Kórniku podczas XXIV Spotkań z Białą Damą (https://naszsrem.pl/jestes-bohaterem-czyli-michal-szpak-korniku/), natomiast Sylwia Grzeszczak wystąpiła w lipcu w Zaniemyślu podczas XXXIX Zaniemyskich Bitew Morskich (https://naszsrem.pl/tamta-dziewczyna-czyli-sylwia-grzeszczak-zaniemyslu-zdjecia-video-szymon-madry/).

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera