Rozpoczęcie rozgrywek Halowej Ligi Piłki Nożnej w Śremie

W sobotę 28.10.2017 ruszyły rozgrywki halowej ligi piłki nożnej. Na początek odbył się mecz o Superpuchar pomiędzy Totemem ( mistrzem I ligi ) a Instalatorem ( zdobywcą Pucharu Ligi). Po zaciętym pojedynku, który zakończył się wynikiem 4:3, trofeum z rąk fundatora Pana Szymona Kowalskiego z firmy Green Bike odebrał kapitan zespołu Totem Pan Szymon Kaczmarek.

O godzinie 19:00 ruszyła Green Bike Extraliga, pierwszy mecz sezonu 2017/2018 rozegrały zespoły Amareny i Adam Oil. W pierwszej kolejce Green Bike Extraligi padły 34 bramki a liderem został wspomniany wcześniej zespół Adam Oil. W niedzielę odbyły się mecze w niższych klasach rozgrywkowych tj. I i II ligi halowej. Liderami w pierwszej lidze są KS Roda Radzewo i ŚF Crew. Obydwa zespoły pokonały swoich rywali po 4:1. W drugiej lidze nieoczekiwanie liderem został zespół AP Trans (pokonując Malibu 5:2), który przysłowiowym “rzutem na taśmę” dołączył do rozgrywek HLPN w środę przed jej startem.

Aktualną tabelę ,wyniki i strzelców znajdziecie na stronie www.ligihalowe.pl ,a więcej informacji i zdjęć na portalu fujigol.naszsrem.pl

Materiał dzięki uprzejmości Śremskiego Sportu

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.