Rozpoczęcie rozgrywek Halowej Ligi Piłki Nożnej w Śremie

0

W sobotę 28.10.2017 ruszyły rozgrywki halowej ligi piłki nożnej. Na początek odbył się mecz o Superpuchar pomiędzy Totemem ( mistrzem I ligi ) a Instalatorem ( zdobywcą Pucharu Ligi). Po zaciętym pojedynku, który zakończył się wynikiem 4:3, trofeum z rąk fundatora Pana Szymona Kowalskiego z firmy Green Bike odebrał kapitan zespołu Totem Pan Szymon Kaczmarek.

O godzinie 19:00 ruszyła Green Bike Extraliga, pierwszy mecz sezonu 2017/2018 rozegrały zespoły Amareny i Adam Oil. W pierwszej kolejce Green Bike Extraligi padły 34 bramki a liderem został wspomniany wcześniej zespół Adam Oil. W niedzielę odbyły się mecze w niższych klasach rozgrywkowych tj. I i II ligi halowej. Liderami w pierwszej lidze są KS Roda Radzewo i ŚF Crew. Obydwa zespoły pokonały swoich rywali po 4:1. W drugiej lidze nieoczekiwanie liderem został zespół AP Trans (pokonując Malibu 5:2), który przysłowiowym “rzutem na taśmę” dołączył do rozgrywek HLPN w środę przed jej startem.

Aktualną tabelę ,wyniki i strzelców znajdziecie na stronie www.ligihalowe.pl ,a więcej informacji i zdjęć na portalu fujigol.naszsrem.pl

Materiał dzięki uprzejmości Śremskiego Sportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.