Protest przeciwko UKS Śrem: jest decyzja Polskiego Związku Piłki Nożnej

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Protest przeciwko UKS Śrem: jest decyzja Polskiego Związku Piłki Nożnej. Protest przeciwko UKS Śrem, który opisywaliśmy kilka dni temu wywołały burzę w internecie. Śrem ponownie podzielił się na zwolenników protestu oraz jego przeciwników. Bardzo szybko pojawiła się odpowiedź Polskiego Związku Piłki Nożnej, czyli głównego organizatora rozgrywek “Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, który częściowo wszystkich “pogodził”.

Częściowo, gdyż przyznał, że jest świadomy niedopełnienia wszystkich dokumentów przez UKS Śrem i pozwolił klubowi na wystartowanie w rozgrywkach, ale jednocześnie wyznaczył sztywny termin na uzupełnienie całości. Dopuszczając do dalszej rywalizacji drużyny z drugich miejsc, można wywnioskować, że przyznał, iż są one “poszkodowane”.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera