Otwarcie basenu w Śremie 13 listopada? Zawodnicy Wodnika już nie mogą się doczekać

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Jak kilka godzin temu mogliśmy przeczytać na facebooku Wodnika Śrem, najprawdopodobniej 13 listopada nastąpi otwarcie basenu w Śremie (z zastrzeżeniem, że data może ulec zmianie). Drugą wiadomością, jaką otrzymaliśmy jest pozytywnie rozpatrzone pismo w sprawie dowozów dzieci trenujących pływanie w Wodniku Śrem skierowane do Burmistrza oraz Radnych Rady Miejskiej.

https://www.facebook.com/wodniksrem/posts/2155345711157495

O piśmie rodziców do Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego pisaliśmy kilka dni temu: Wodnika Śrem po 2 latach oczekiwania na basen czekają wyższe wydatki. Bardzo się cieszymy, że rodzice klas pływackich nie będą ponosić kosztów przejazdów dzieci na basen. W oczekiwaniu na otwarcie basenu w Śremie, zawodnicy śremskiego Wodnika cały czas trenują. Na razie “na sucho” 🙂

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera